fbpx

Mõju meistriklass

Sinu isiklik mõjujõud

Isiklik professionaalne mõjujõud on võimas, kuid tihti kasutamata või lõpuni välja arendamata ressurss, mille abil endale ja oma organisatsioonile olulisi teemasid eest vedada või positiivse muutuse poole nügida, seda nii oma valdkonnas kui ühiskonnas laiemalt. Mõju kätkeb endas ka teatavat lubadust – mida võib ühiskond minult ja minu organisatsioonilt oodata?

Mõeldes eeskujudele oma elus, ilmub enamasti pähe keegi, kelle mõju seisneb eelkõige tema olekus ja karismas. See inimene inspireerib, äratab usaldust ja suunab ka enda ümber olijaid arenema, tooma esile parimat iseendast. Olgu selleks erialane asjatundlikkus, julgus, tasakaalukus, empaatia või muu edasiviiv tahk.

Miks osaleda Mõju meistriklassis ja kellele see mõeldud on?

Mõjusaks ja eneseteadlikuks ei sünnita ega saada ka juhtumisi. Eestvedajaks kujunemine kätkeb tervet teekonda valikute, praktiseerimise ja targa enesearendamise kaudu. Sedasi katsetades ja enesest üha teadlikumaks saades kasvab ka professionaalne mõjujõud ning veenvus. Nii et kokkuvõttes hakkad sina oma olemisega määrama seda, kuidas sa teistele mõjud.

Meistriklass on sulle sobilik, kui:

  • tahad saada eneseteadlikumaks ja arendada oma tugevustel põhinevat kuvandit
  • soovid oma mõjusust ja enda ettevõtmise tähendust suurendada
  • teadvustad oma rolli ja potentsiaali muutuste eestvedaja ning kõneisikuna

Miks Milttonit usaldada?

Meie südameasi Milttonis on tegutseda maailmamuutjate jõujaamana, toetades positiivseid arenguid ühiskonna eri tasanditel. Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ja juhtimisprobleeme. Seejuures oleme saanud kinnitust, kui võimas tööriist muutuste elluviimisel on inimene ise oma väärtuste, loomuomaste tugevuste ja koostööoskuste rakendajana. Usume, et teadlik töö oma mõjujõuga avab võimaluse areneda eneseteadlikumaks ja avada uksi uuteks võimalusteks.

Loe programmi kohta lähemalt siit.

Investeering

Mõju meistriklass koosneb neljast 8-tunnisest kontaktõppe kohtumisest, 1-1 mentorsessioonidest individuaalse arengu toetamiseks, kodustest ülesannetest ja muudest lisadest. Programmi maksumus on 3200€ + km. Varajasele huvilisele kehtib erihind 2800€ + km kuni 17.11.2023 (k.a).

Kandideeri Mõju meistriklassi siin. Kandideerimine kestab 1. detsembrini.

Kui soovid mõtteid vahetada või lisainfot küsida, kirjuta meie arenguprogrammide koordinaatorile kirke.kaur@miltton.com.

TUUMIKTIIM

MENTORID

*Vastavalt osalejate profiilile ja vajadustele kaasame ka teisi teemamentoreid Milttoni võrgustikust.