fbpx

Tiim

Annika Arras
Tegevjuht, partner

Annika on Miltton New Nordics kaasasutaja ja tegevjuht. Milttoni asutamist ja stardiperioodi Eestis võtab ta ise kokku kui “pöörast rännakut kolmest kolmekümneni kahe aastaga ja mul pole õrna aimu ka kuhu see välja viib, aga tunne on hea.”

Kristi Tikka
Büroojuht

Mida on vaja, et üks kontor sujuvalt toimiks? Vastus on lihtne: Kristit!

 

Kristi pühendab oma täpsuse, pühendumuse ning edasipürgivuse Milttoni kontorielu sujuva kulgemise edendamiseks. Ta on meie kontori nägu ja tegu, kelle eksistens võimaldab milttonlastel pühenduda oma tööülesannetele ning langevarjurina teab Kristi, et lahendamatud probleeme pole olemas – tuleb vaid tegutseda.

Anni Vahtras
Büroo assistent

Anni on oskuslik organisaator ja talle meeldib inimesi aidata. Milttoni kontori assistendina saab ta seda iga päev praktiseerida – siin aitab ta korraldada üritusi nii oma meeskonnale kui ka klientidele, ning vaatab et kõigil oleks kontoris hea olla.

Kirke Kaur
Juhiabi ja projektijuht

Kirke teekond Milttonis algas 2022. aasta suvel praktikaprogrammis Lendstart. Pärast praktikaprogrammi asus Kirke projektijuhina appi disainmõtlemise konverentsi Design Thinking Tallinn korraldamisel. Täna on Kirke roll Milttonis toetada tegevjuhi tööd ning tagada, et erinevad projektid saaksid edukalt ja sujuvalt juhitud. Tema tugevusteks on hea inimeste mõistmine, organiseeritud ja strateegiline mõtlemine ning oskus sealjuures siiski igale olukorrale läheneda uue nurga alt.

 

Hetkel on Kirke lõpetamas bakalaureuseõpinguid Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal. Kirkele südamelähedaseks teemaks on linnaruumi kujundamise ja psühholoogia puutepunktid.

Kommunikatsiooni tiim

Martin Rits
Kommunikatsioonitiimi juht

Martin on Milttoni kommunikatsoonitiimi juht. Nõustamisvaldkonnas on tal enam kui 10-aastane töökogemus ning korralik pagas nii strateegialoomeks kui ka taktikaliseks tööks väga erinevates valdkondades. Kõige tugevam tõmme on läbi aastate olnud aga finantssektori ning erinevate suursündmuste kommunikatsiooni poole. Lisaks käivitavad Martinit täna mugavustsoonist väljumist nõudev kriisikommunikatsioon ning võimalus teostada end sisuloome erinevates vormides.

Kristi Malmberg
Strateeg-konsultant

Kristi on Milttoni strateeg-konsultant ja uuringute suuna eestvedaja. Varem pikalt majandusajakirjanikuna töötanud Kristi peamisteks klientideks on finantssektori ja finantstehnoloogiateenuste valdkonna ettevõtted.

 

Kristil on selja taga 25 aastat töötamist erinevates meediaväljaannetes nii reporteri, toimetaja kui osakonnajuhina. Tänu peenele meediatajule saab Kristi pakkuda ettevõtete kõneisikutele ajakirjanikega suhtlemise koolitusi ning edastatavate sõnumite veelgi paremaks lihvimist.

 

Kristil on Tallinna Ülikoolist saadud magistrikraad sotsioloogias, mis on abiks uuringute korraldamisel ning kommunikatsiooniprojektide analüüsimisel ühiskondlike muutuste kontekstis.

Kristi Roost
Pan-Balti tiimijuht, strateeg-konsultant

Kristi töökogemus on mitmekülgne – ta on juhtinud kuus aastat Swedbanki kommunikatsoonimeeskonda, tegelenud meediatööga nii rahandus- kui justiitsministeeriumis ning töötanud konsultandina kommunikatsiooniagentuuris Hill & Knowlton.

 

Milttonis tegeleb Kristi peamiselt finants- ja korporatiivkommunikatsiooniga. Samuti nõustab ta ettevõtteid turunduskommunikatsiooni valdkonnas.
Kristi lemmiktegevuseks on töö tekstidega, olgu nendeks artiklid, kõned, meediatekstid või sotsiaalmeedia postitused. Kristi tugevuste hulka kuulub tippjuhtide ja organisatsioonide teiste kõneisikute positsioneerimine ja ettevalmistamine mis tahes avalikeks esinemisteks, sealhulgas intervjuudeks. Ta on ühtlasi kogenud strateegiliste ja taktikaliste kommunikatsiooniplaanide koostaja ja elluviija.

Anna Laine
Vanemkonsultant

Anna on Milttoni kommunikatsioonitiimi kodustatud soomlane. Anna on elanud Eestis aastast 2012. Vahel elas ta Venemaal, kus ta töötas Soome Peterburi peakonsulaadi pressinõunikuna, kuid naasis Eestisse 2021. aastal. Varem Anna on olnud ka Soome Instituudi kultuurist vastutav programmijuht Eestis. Tema juured on ajakirjanduses ning ta on töötanud Soomes televisioonis, raadios ja ajalehtedes.

Sigrid Laev
Vanemkonsultant

Sigrid on Milttoni kommunikatsioonitiimiga liitunud strateeg – vanemkonsultant, kel on 15 aastane avaliku sektori töökogemus. Viimased kümme aastat juhtis ta rahandusministeeriumi kommunikatsiooniosakonda, hõlmates nii avalikus sektoris eriti suure kaaluga teemasid alates riigieelarvest eurotoetuste ja planeeringuteni.

Varem on Sigrid tegutsenud üle kuue aasta Eesti Päevalehe siseuudiste toimetuses ajakirjanikuna. Uudisteagentuuri L’Agence France Presse stringerina jõudsid Eesti olulisemad teemad tema kaudu välismaailma. Kui lisada ka kokkupuuted TV3, Äripäeva ja uudisteagentuuriga BNS, annab Sigridi kogemus põhjaliku ülevaate meedia toimimisest.

Sigridil on teadusmagistri kraad Tartu ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooniosakonnast, ta on täiendanud end ka Taani Ajakirjanduskoolis ja Eesti Humanitaarinstituudis.

Olga Korneitšik
Vanemkonsultant

Olga on venekeelse meedia ekspert ning tegelenud mitmete Milttoni klientide turunduskommunikatsiooni alaste lahendustega, et jõuda tarbijani Eesti venekeelses inforuumis. Üks tema tugevamaid külgi on suurte sündmuste ja üleriigilise tähendusega algatuste ja kampaaniate kommunikatsioon erasektoris, kui ka avaliku sektoris. Tänu Olga vedamisele ulatub ka Milttoni nõustajate võrgustik Peterburi.

Liisa-Indra Pajuste
Vanemkonsultant

Liisa-Indra on Milttoni konsultant. Tänu laiale silmaringile ja tugevale kommunikatsioonikogemusele oskab ta läheneda loovalt nii plaanidele kui strateegiatele ja leida parimad lahendused.

 

Liisa-Indral on pea kahekümne aasta jagu kogemusi kommunikatsioonijuhtimises ja ajakirjanduses. Ta on toimetanud, produtseerinud ja juhtinud nii saateid kui ajalehti ning töötanud rahvusvahelise konsultandina. Oma tegemiste eest on tal taskus ka paar ägedat auhinda.

 

Oluline joon Liisa-Indra töödes on kindlasti roheettevõtmiste kommunikatsioon ja toetamine vastutustundlikkuse teemades.

Laura Käesel
Konsultant

Laura on Milttoni kommunikatasioonitiimi konsultant, kellel on selja taga pikaajaline finantssektoris (Swedbank) töötamise kogemus nii kommunikatsiooni kui ka turunduse valdkonnas.

Milttonis toetab Laura kliente kommunikatsiooni teemadel, luues tekste, suheldes meediaga ning koordineerides erinevaid projekte. Laura koostööpartnerite hulka kuuluvad Rimi Eesti, Omniva, LHV ja rahvusvaheline ettevõte MindValley.

Hanna Luisa Grosberg
Konsultant

Hanna Luisa liitus Milttoni kommunikatsioonitiimiga 2020. aastal Lendstardi praktikaprogrammi järgselt. Ta on tegelenud seinast seina väljakutsetega meediasuhtlusest strateegia- ja sõnumiloome ning kampaaniate ja ürituskommunikatsioonini. Hanna Luisa jaoks on aidanud kaasa mitmete lennukate projektide käima tõmbamisele ja tema jaoks oluline ettevõtete positiivne mõju nii ühiskonnale kui keskkonnale.​ Kirglikult suhtub ta ka visuaalsesse kommunikatsiooni, harrastades graafilist ja veebidisaini nii tööprojektide raames kui ka nende väliselt.

Hanna Luisal on bakalaureusekraad Tartu ülikooli majandusteaduskonnast ja praegu on ta sealsamas omandamas magistrikraadi ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal.

Silvia Säinast
Nooremkonsultant

Nooremkonsultandi rolli on Silvia jõudnud Lendstardi praktikaprogrammi kaudu. 2021. aasta suvest on ta oma kogemuste ampluaad jõudsalt kasvatanud. Ta teab, kuidas koostada mahukaid analüüse, koordineerida erinevaid töötubasid, leida ettevõte juures üles kõnekad teemad ja neile veenvalt kõlapinda leida.

 

2022. aastal lõpetas Silvia bakalaureuse kraadi Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal, kus kõrvalerialana õppis ka majandust. Akadeemilised väljakutsed jätkuvad – sügisest 2022 alustas Silvia ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistriõpinguid. Oma huviks peab Silvia ka turundust – ta on Tartu Ülikooli Turundusklubi vilistlane.

Kasvuettevõtete tiim

Mari-Liis Kitter
Kasvuettevõtete tiimijuht, partner

Mari-Liis on Milttoni partner ja kasvuettevõtete tiimi juht. Kakskümmend aastat erialast tööd teevad temast hinnatud nõustaja nii kommunikatsioonijuhtimise kui ka turundusteemadel. Milttoniga liitus Mari-Liis 2017. aasta kevadel. ​

 

Mari-Liisi nõustada on kliendid, kes vajavad nõuandeid uuteks startideks või kannapööreteks nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Tema portfellis on uue majanduse ja tehnoloogiaettevõtted nagu Wise, ​Pactum, Eurora ja Salv, kui ka mitmed uued investeerimisprojektid ja algatused.

 

2021. aastal käivitas ta koos teiste Eesti ettevõtjatega uudse iseõppel põhineva programmeerimiskooli kood/Jõhvi.​​

Marleen Aasa
Kasvuettevõtete konsultant

Kasvuettevõtete konsultandina on Marleeni roll Milttonis anda hoogu tehnoloogiaettevõtete kasvule nii Eestis kui välisturgudel. ​Marleen tunneb huvi uute tehnoloogiate ja põnevate tulevikutrendide vastu. Ta on töötanud erinevates iduettevõtetes (Wise, Clanbeat) kui ka ise korraldanud maailma suurimaid startup bootcamp’e European Innovation Academys, töötades koostöös tippülikoolide, tehnoloogiaettevõtete ja avaliku sektoriga.​

 

Marleenil on kõrgharidus turunduses- ja kommunikatsioonis EBSist. Magistrikraadi omandas ta Hispaania ülikoolis Universitat Pompeu Fabra, kus õppis strateegilist juhtimist ja innovatsiooni. ​Lisaks tegeleb Marleen aktiivselt juhtide coach’imisega ja juhib sTARTUp Day taskuhäälingut.​

Liisa Jõerüüt
Kasvuettevõtete konsultant

Liisa alustas oma teekonda Milttonis Lendstardi praktikaprogrammis, mille järgselt ta sujuvalt tiimiga ka püsivalt liitus. Tema igapäevane tähelepanu kuulub töö ajal kasvuettevõtetele ning kõige vajaliku koordineerimisele, olgu see siis seotud rahvusvaheliste kajastuste, arendustalgute, loovlahenduste või kliendisuhetega. Pole midagi, millega Liisa ei saaks aidata.

 

Varasemast elust on Liisal selja taga töö teadusuuringute vallas, juhtimiskogemus nii mõneski organisatsioonis ning elatud on ka vabatahtliku elu mitmel erineval rindel JA Eestist Arvamusfestivalini.

Sander Sillavee
Kasvuettevõtete konsultant

Sander aitab idufirmadel võimendada nende pingutusi kommunikatsioonis ja turunduses ning uute toodete ja teenuste turule toomises. ​

Talle pakub huvi laiema mõju saavutamine läbi kogukondade ehitamise ja koosloome. Enne Milttonit aitas Sander Startup Estonias töötades muuta Eestit idufirmade jaoks maailma parimaks riigiks ja tutvustas Eesti startup ökosüsteemi üle kogu maailma. Lisaks on Sander töötanud Californias Räniorus asuvas reisitehnoloogia idufirmas. Ta on olnud ka startupkogukonna festivali Startup Week Tallinn peakorraldaja.​

Sandril on Tartu Ülikooli magistrikraad kommunikatsioonijuhtimises.​

Grete Grant
Kasvuettevõtete konsultant

Grete on Milttoni kasvutiimi konsultant. Tal on pikaaegne kogemus rahvusvahelise turundus- ja kommunikatsioonitegevuste juhtimisega finantssektoris (sh Capify, Luminor Grupp) ning idufirmas Fractory.Milttonis toetab Grete erinevas faasis kasvuettevõtteid nende strateegiliste kommunikatsiooni- ja ärieesmärkidega. Tema klientideks on teiste hulgas ettevõtted nagu Salv, Helmes, Symmetrista jt.Gretel on bakalaureusekraad ajakirjanduses ja meedias University of Chesterist ning ärijuhtimise MBA Estonian Business Schoolist.

Vastutustundliku ettevõtluse tiim

Helen Tammemäe
Vastutustundliku ettevõtluse tiimijuht

Enne Milttoniga liitumist töötas Helen üle 10 aasta Müürilehe peatoimetaja ja väljaandjana. Konsultandina on tema prioriteetideks Milttonis kestliku arengu eesmärkide saavutamisele kaasa aitamine ning vastutustundliku ettevõtluse edendamine Eesti ühiskonnas. Nendega seonduvad muu hulgas nii rohe– kui digipöörde teemad ning märksõnad nagu jätkusuutlik majandus, sotsiaalne heaolu, uued tehnoloogiad, aga ka teadus ja innovatsioon. Heleni arvates on just tehnoloogiasektoris sageli puudu humanitaarsest vaatest ning lähenemisest.

Jolanda Lipu
Jätkusuutlikkuse konsultant, keskkonnaspetsialist

Enne Milttonisse tööle asumist töötas Jolanda neli aastat Balti Keskkonnafoorumis. Aastate jooksul on tal olnud kokkupuude veemajanduse, linnaruumi ja liikuvuse ning kliimamuutustega kohanemise teemadega. Viimastel aastatel on ta osalenud kliimakavade koostamise protsessis Eesti kohalikele omavalitsustele. Strateegiliste dokumentide loomisprotsess on üks ta lemmikuid tööülesandeid, millega ta jätkab ka Milttonis ühiskondliku vastutuse arengukavasid ja raporteid koostades.

Jolandal on bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist õigusteaduses ja magistrikraad Euroakadeemiast keskkonnakaitses ja keskkonnapoliitikas, mille ta lõpetas kiitusega. Samuti on ta õppinud metsloomade rehabiliteerimist Wildlife Center of Virginias.

Johanna Liisa Järveläinen
Jätkusuutlikkuse nooremkonsultant

Johanna Liisa töötab Milttonis jätkusuutlikkuse nooremkonsultantina. Ta liitus vastutustundliku ettevõtluse tiimiga pärast Lendstart praktikaprogrammi läbimist.

 

 

Johanna Liisa on tiimi kõige osavam andmete töötleja, nii saavad liidetud kaardikihid ja sisestatud keerulisemad võrrandid Excelis. Samuti meeldib talle töö strateegiatega, sealhulgas keskkonnaalaste eesmärkide püstitamine ja tegevusplaanide koostamine. Tema missiooniks on looduskeskkonda arvesse võtva ettevõtluse ja mõttelaadi edendamine Eesti ühiskonnas ja maailmas laiemalt.

 

 

Johanna Liisa õpib Tallinna Ülikooli keskkonnakorralduse bakalaureuseõppe kolmandal aastal.

Maarja Tiho_Miltton_Vastutustundliku ettevõtluse konsultant​
Maarja Tiho
Vastutustundliku ettevõtluse konsultant​ (vanemapuhkusel)

Maarja kuulub vastutustundliku ettevõtluse tiimi ja arendab ESG raporteerimisega seotud valdkonda viies kokku ettevõtete vaate ja vajadused kestlikkusaruandega kaasnevate kohustuste ja võimalustega.

Muutuste juhtimise ja arengunõustamise tiim

Jaano Inno
Äriarenduse konsultant ja tiimijuht

Jaano huvi on märgata ja toetada juhte, kellel on soov saavutada midagi tähenduslikku. Organisatsiooni treenerina peab Jaano enda rolliks aidata eesmärgi fookus terav ja ahvatlev hoida. See nõuab tugevat strateegiat ja selgeid rolle, innustunud meeskonda ja kindlat juhtimiskultuuri. Meeskond õnnestub, kui tal on ühine innustav võidetav mäng!

Jaano praktiline juhi kogemus on kujunenud silmapaistvates firmades Starman, TNS Emor, If Kindlustus jt. Lisaks on ta üle 25 aasta oma teadmisi konsulteerides ja koolitades edasi andnud Invictas, EBS-is ja mujal.

Jaanol on matemaatilise statistika magistrikraad Tartu Ülikoolist. Tänu analüütilisele haridusele läheneb Jaano asjadele süstemaatiliselt, seda ka meeskonnatöö ja organisatsioonikultuuri arendamisel.

Eva-Maria Kangro
Psühholoog, muutustenõustaja, partner

Eva-Maria on psühholoog, kelle missiooniks on toetada positiivsete muutuste elluviimist ja soodustada inimestevahelist koostööd. Ta aitab (enese)juhtidel ja meeeskondadel elutervist tugevdada, muutusi agiilselt elu viia, inimestevahelisi keerukusi lahendada ja motiveeriva vestlemise oskusi arendada.

 

Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias, ta kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda ja on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest.

Kristi Liiva
Muutuste- ja arengunõustaja, partner

Kristi on Miltton New Nordicsi kaasasutaja ja partner. Nõustamisvaldkonnas on tal 25-aastane töökogemus ja tema asutatud Miltton JLP alustas tegevust 2005. aastal. Kristit paeluvad enim inimeste arendamine, ettevõtete muutuste nõustamine ja muutuste kommunikatsioon ning uute ühiskondlikult mõjusate ettevõtmiste käivitamine. ​

 

Kristi on Arvamusfestivali ellukutsuja ja selle juht aastail 2013 – 2015. Samuti on ta üks Sihtasutuse Kiusamisvaba Kool asutajatest. Nende kahe algatuse eest valiti ta aastal 2016 Aasta Kodanikuks.

Khris-Marii Palksaar
Psühholoog, konsultant

Khrisi südameasjaks on inimeste jõustamine ja ebaefektiivsete ning sooritust tagasihoidvate mõtte- ja käitumismustrite analüüsimine ja muutmine nii töö- kui ka eraelus.

 

Khris-Marii on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistrantuuri (cum laude), läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia algkursuse, töötanud psühholoogina, tegelenud koolitamisega ja õpetamisega Tartu Ülikoolis ning osalenud uuringuprojektides.

 

Kui ta parasjagu tööd ei tee, võib teda leida muusika keskelt laulmast ja loomast.

Maarja Karlson
Programmikoordinaator

Maarja liitus Milttoniga 2021. aasta alguses, olles varasemalt tutvunud siinse eluga kahe praktika käigus. Programmikoordinaatori rollis hoiab ta silma peal nõustamisprojektide kulgemisel ja tagab nende sujuva elluviimise.

 

Lisaks vastutab Maarja ärifestivali sTARTUp Day kommunikatsiooni eest ja on lõpusirgel oma bakalaureuseõpingutega Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas.

Ted Edward Õunap
Psühholoog, konsultant

Tedi eesmärk on aidata inimestel ja meeskondadel koostöö- ja suhtlemisoskuseid arendada, eesmärke saavutada ning kõige selle keskel vaimselt vormis püsida.

 

Milttonis on aidanud Ted erinevatel meeskondadel arendada oma koostöö- ja suhtlusoskusi, kaardistada organisatsiooni väärtusi, toetanud nende “elamist” ning koolitanud vaimse vormi teemadel.

 

Tedil on esimene kõrgharidus informaatikas ja käsil on magistriõpingud psühholoogia erialal Tartu Ülikoolis. Tehnoloogia ja psühholoogia kombinatsioon annab tänases ärikeskkonnas toimimiseks väärtusliku oskuste- ning teadmistepagasi.

Greetel Joanna Võrk
Konsultant (vanemapuhkusel)

Greetel on muutuste juhtimise ja arengunõustamise meeskonna konsultant. Tema arsenali kuuluvad muuhulgas visuaalse lihtsustamise oskused ja ainsana Eestis ka WorkPlace Big Five isiksustesti nõustaja litsents. Ta on olnud kümnete erinevate erinevate avaliku ja erasektori arendusprojektide ja -ürituste juures ning aidanud navigeerida muutuste keskel nii üksikisikutel kui organisatsioonidel.

 

Greetel on muuhulgas ka kutseline tantsuspetsialist, -õpetaja ja koreograaf.

Jane Oblikas
Disainmõtlemise treener ja ekspert

Jane on disainmõtlemise treener ning Disainmõtlemise konverentsi algataja ja kuraator. Ta usub inimkesksesse disaini. Disaini mõtteviis ja disainitööriistade kasutamine muudab meie igapäevatöö tähendusrikkamaks – sest teame, kellele ja millist väärtust loome ja tõhusamaks – sest keskendume asjadele, mis on olulised. Selle usu andis Janele 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhina teenusedisaini ja disainmõtlemise koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimise kogemus.

Rasmus Rask
Mentor, nõustaja

Rasmust teatakse armastatud ökojäätise La Muu asutaja ja ettevõtjana, kuid talle pole võõras ka mentori, kodanikuaktivisti ja kogukonnajuhi roll. Tema uusim ettevõtmine on ringmajandust edendav pilootprojekt Bringpack. Rikkalikule kogemusele tuginedes on Rasmus muutuste juhtimise ja arengunõustamise laiendatud tiimis mentor ja nõustaja, et pakkuda meie äristrateegia konsultatsiooniprojektidele värsket energiat ja lähenemist.

Valitsussuhete tiim

Sandra Kamilova
Valitsussuhete tiimijuht

Sandra on Miltton New Nordics valitsussuhete suuna juht ja strateegiline konsultant. Sandra ekspertiis hõlmab ühiskondlike ja poliitiliste protsesside väga head tundmist, nii Eesti kui Euroopa tasandil, samuti on tal tugev kogemus kriisikommunikatsioonis ja strateegilises planeerimises.

 

Varasemalt töötas Sandra viis aastat välisministeeriumis, tema portfelli kuulusid asutuse avalikud suhted. Suuremate ettevõtmistena on ta osalenud Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise korraldamises ja juhtinud Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu mittealaliseks liikmeks kandideerimise kampaania kommunikatsiooni.

 

Sandra on töötanud kaitseministri ja Riigikogu esimehe nõunikuna. Aastatel 2013-2014 oli ta Euroopa Noortefoorumi juhatuse liige, seistes noorteorganisatsioonide huvide eest Euroopa tasandil. Sandra on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis rahvusvaheliste suhete erialal.

Kadri Vanem
Valitsussuhete vanemkonsultant

Kadri tuli Milttonisse Brüsseli koridoridest, olles pea 13 aastat töötanud Euroopa Parlamendis poliitikanõunikuna. Ta tunneb EL-i poliitikaid ja asjaajamisi süvitsi ning tajub hästi laiemat Euroopa ning globaalse tasandi konteksti. Kadri jälgib igapäevaselt poliitilisi ja ühiskondlikke arenguid nii Eestis kui Euroopas, rohepöördest, energiapoliitika, taristu- ja digiteemadeni.

 

Agentuuritöös on lisaks suhtekorraldusele keskseks strateegialoome ja strateegiline kommunikatsioon. Kadri juhib ka Eesti-Läti piiriülest energiateemalist strateegilise kommunikatsiooni projekti. Lisaks aitab Kadri ettevõtetel arendada kriisikommunikatsiooni võimekust, sh. läbi simulatsioonide, ning tegeleb kitsamate ja laiemate temaatiliste taustauuringutega.

 

Tavatöö kõrvalt on Kadri enam kui 20 aastat tegutsenud kodanikuühiskonna aktivistina, noortetööst arengukoostööni. Olnud Euroopa Noortefoorumi juhatuse ning Movendi International juhatuse liige, hetkel FORUT Deutschland juhatuse liige. Kadri armastab keeli õppida ja kõneleb mitut keelt, ning huvitub Ida-Euroopa ajaloost ning kirjandusest.

Riho Nagel
Valitsussuhete konsultant

Riho on Miltton New Nordicsi valitsussuhete konsultant, kellel on põhjalikud teadmised Riho on Miltton New Nordicsi valitsussuhete konsultant, kellel on põhjalikud teadmised poliitika kujundamisest, ajakirjandusest ja poliitilisest kommunikatsioonist. Sidudes kogemused ühiskondliku tunnetusega, pakub ta konstruktiivseid lähenemisnurki ja analüüsil põhinevaid mõtestatud lahendusi vastavalt kliendi vajadustele.

 

Enne Milttoniga liitumist oli Riho kahe järjestikuse keskkonnaministri nõunik, kus tema portfelli kuulusid keskkonnavaldkonna teemad nagu kliima ja metsandus, aga ka jäätmemajandus ja energeetika.

 

Aastatel 2015-2021 töötas Riho Ekspress Meedias reporteri ja päevatoimetaja ametikohtadel. Tänu pikaaegse praktika tulemusel vormunud meediatajule ja kirjutamise oskusele aitab Riho ettevõtetel paremini mõista ajakirjanduse toimimisloogikat ja viimistleda avalikkusele suunatud sõnumeid.

Turundus- ja disainitiim

Margot Lillemägi
Turundus- ja disainitiimi juht

Margot on Milttoni turundus- ja disainitiimi juht, kes tagab, et kliendi vajadusi mõistetakse ning et iga bränd ja kampaania moodustab erilise tulemusliku terviku, mis kõnetab õigeid inimesi. Tema jaoks on oluline täpne stiilitunnetus nii visuaali kui ka sisu osas, arvestades nii sihtgruppi kui kanaleid.

 

Enne Milttoniga liitumist on ta ehitanud brändi ning juhtinud üle-eestilisi turundus- ja värbamiskampaaniaid haridusvaldkonna edendamiseks. Tal on kogemusi kommunikatsioonistrateegiate ja -plaanide loomises, loovkirjutamises, re-brändingu protsessi juhtimises ja bränditöötubade läbiviimises, efektiivses eelarve kasutamises, koolitamises, õpetamises, sündmuste korraldamises, sotsiaalmeedias jm.

Kristiina Tammik
Digiturunduse spetsialist

Kristiina on digiturunduse spetsialist, kes on tugev nii orgaanilises kui ka makstud digikanalites – nende kasvatamises, halduses ja reklaamis.

 

Kristiina Tammik on spetsialiseerunud:
Fotograafia ja Adobe Lightroom ja Photoshop
Digimeedia planeerimine
Digiturundusstrateegia loomine
SEO optimeerimine
E-maili turundus läbi erinevate platvormide (Smaily, MailChimp, Klaviyo jt)
Kodulehtede haldus läbi erinevate platvormide (WordPress, Voog, Magento jt)
Mõjuisikuturundus – strateegia ja projektijuhtimine
Orgaaniline sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn jt) – haldus & planeerimine

Google Seach Ads
Google Display Ads
Meta Ads (Facebook & Instagram)
Reddit Ads
Digikampaaniate kokkuvõtted ja analüüsid

Kristiin Elmat
Sotsiaalmeedia konsultant, fotograaf

Kristiin on trenditeadlik sotsiaalmeediaspetsialist, kes oma päevatöö kõrvalt toimetab ka vabakutselise fotograafina ning on üks VLND Burgeri kaasasutajatest.

 

Kristiin on spetsialiseerunud:
Fotograafia
Adobe LR, PS, PR; Figma
Sotsiaalmeedia audit
Orgaanilise sotsiaalmeedia strateegiate loome
Loovkirjutamine, pildi- ja videosisu tootmine ning orgaaniliste sotsiaalmeediakanalite (Facebook, Instagram, LinkedIn jt) igapäevane haldus.

Karl Olaf Loog
Projektijuht

Karl Olaf on digiturunduse projektijuht. Ta on poliitilise taustaga ning on hetkel ka KOV liige. Karli tugevuseks on kliendi ja sihtgrupi vahel ühise keele leidmine. Tema kampaaniate loovideed on läbimõeldud ja tabavad.

Karl Olaf Loog on spetsialiseerunud:
Digikampaaniate projektijuhtimine
Kampaaniate loovideede loomine ja elluviimine
Kampaaniate analüüsimine
Kodulehe projektide eestvedamine
SEO optimeerimine
Majasisene projektijuhtimine veendumaks, et kõik klienditööd laabuvad sujuvalt

Sten Reemet
Motion designer

Sten on disainer, kelle loovlahenduste fookuses on motion disain. Ta on oma erialaga tegelenud üle 6 aasta, asutades juba ülikooli kõrvalt kahe tuttavaga oma väikese ettevõtte, et saada kooli kõrvalt praktilist kogemust nii disaini kui ettevõtlusega. Kujundades peab Sten oluliseks üldist kompositsiooni ja meeleolu mida kujundus tekitab, olenemata kas on staatiline või liikuv disain.

 

Sten Reemet on spetsialiseerunud:
Liikuvad bännerid
Staatilised bännerid
(Erinevad) trükised
Animatsioonid
Pilditöötlus
Logo disain
Esitluste põhjade loomine vastavalt kliendi CVI´le
Videote montaaž

Eliza Kobin
Disainer

Eliza Kobin on meediagraafika disainer, kes on disainivaldkonnas aktiivselt tegutsenud viis aastat. Ta on spetsialiseerunud UX/UI disainile, brändingule ning tal on nobedad käed kunstis ja illustreerimises.

Ta on varasemalt õppinud Riias disaini- ja kunstikoolis, õppides moestilistika erialal. Hiljem on ta õppinud graafilist disaini vabakutselisena. Eliza on olnud praktikant Riia disainiagentuuris “Graftik” ja lõpetas bakalauruseprogrammi EKA meediagraafika erialal.

Tiina Niinemägi
Disainer, loovjuht

Tiina omab disainerina üle kümne aasta agentuuris töötamise kogemust. Läbi selle on ta saavutanud tugeva alustala oma tööks disainerina. Ta disainikäekirja iseloomustavad märksõnad nagu tähelepanu detailidele, loovus ja võime visuaalselt mõjuvate kujunduste abil edasi anda brändi sõnumeid. Läbi aastate töötades erinevate klientide ja brändidega, on tekkinud tugev arusaam, et luua meeliköitvaid disaine, mis kõnetavad ja loovad ühenduse nende sihtgrupiga.

 

Tiina on pühendunud oma töös parima tulemuse saavutamisele. Ta läheneb igale projektile üksikasjaliku pilguga, koostöövaimu ja sihikindlusega kliendi ootusi ületada. Olgu selleks reklaam, bränding, veebidisain, illustratsioonid või liikuv graafika – Tiinal on oskused ja teadmised silmapaistvate tulemuste saavutamiseks.

Laura-Lisethe Pankova
Disainer ja kunstiline juht (vanemapuhkusel)

Laura-Lisethe on disainer ja illustraator, kes on kokku puutunud viimased viis aastat erinevate kujundusprojektidega, alates visuaalsest kunstist ja illustratsioonidest kuni trükiste ja veebilehtede disainini välja. Ta on aidanud brändidel nii Eestis, USAs kui Norras rääkida oma lugu läbi visuaalide ja lugude. Sama oluline, kui on visuaalne väljapaistvus, on ka suurepärane kasutajakogemus. Oma töös keskendub ta disainmõtlemise printsiipidele, mis aitavad kujundamise protsessis luua selgust ning visuaalses tervikus keskenduda kõige olulisemale. Laura tugevuseks on põhjalik kontseptuaalne lähenemine ja teostus, mis on visuaalselt nauditav nii digitaalselt kui paberkandjal.

Eliis_3
Eliis Oru
Digiturunduse tiimijuht, strateeg (vanemapuhkusel)

Eliis on Milttoni digiturunduse tiimijuht ja strateeg, kes aitab sidustada digiturundusteenuseid teiste valdkondadega ning mõtleb vastavalt kliendi vajadustele välja parima strateegia ja meediaplaani. Tema jaoks on oluline, et digikampaania moodustaks terviku – seda nii pildi, teksti kui ka sobiliku kanali kontekstis, olgu see siis makstud või orgaanilise sisu.

 

Eliisi kliendiportfellis Milttonis on nii rahvusvahelisi kui kodumaiseid kliente – suuremad ja väiksemad e-poed, startup’id, tehnoloogia ettevõtted, hotellid, kinnisvara, Eesti disainerid ning erinevad teenuste pakkujad nii hambaravist kuni järjest tõusvate krüptoraha ja NFT klientideni.​

 

Eliis on spetsialiseerunud:
Meediaplaneerimine ja -ost (digi- ja välimeedia, print, raadio, tele)
Turundusstrateegia ja kampaaniate loomine
Digiturunduse, sotsiaalmeedia ja SEO auditid
Digitehnilised ja analüütilised seadistamised (Google Analytics, Tag Manager, Facebook Pixel)
Rahvusvaheliste digikampaaniate seadistamine, optimeerimine, analüüsimine erinevatel reklaamiplatvormidel:

Meta Ads (Facebook & Instagram)
Google Search Ads
Google Display Ads
Gmail Ads
YouTube Ads
LinkedIn Ads
Pinterest Ads
Twitter Ads

Miltton Events

Lehari Kaustel
Chief Visionary Officer

Miltton Eventsi kaasasutaja ja arendajana soovib Lehari kirglikult aidata luua ainulaadseid kogemusi ja võõrustada erinevaid sündmuseid üle maailma, viia kõik ideed järgmisele tasemele ning esitada pidevalt väljakutseid vanadele mõtteviisidele.

Leharil on 20+ aastat rahvusvahelist kogemust üritusturunduses. Ta on andnud strateegilist kommunikatsiooni- ja turundussisendit nii rahvusvahelistele organisatsioonidele kui ka suurkorporatsioonidele.

Lisaks jälgib Lehari pidevalt virtuaalsete üritustööstuse arengute uusimaid suundumusi, olles ekspert nii virtuaalsete ja hübriidsündmuste kui ka metaverse’i lahenduste osas.

Elton Lauring
CTO, ärisuuna juht (tehnilised lahendused ja innovatsioon)

Elton on aastaid tegelenud ürituste tootmise ja juhtimisega, spetsialiseerudes ebatavaliste probleemide uuenduslikele lahendustele. Alustades Miltton Eventsis 2020. aasta sügisest, on ta vastutanud suure osa tehnilise toodangu eest. Tema valdkonda kuulub kõik alates kaamerate seadistamisest kuni lavastuste loominguliste lahenduste väljamõtlemiseni.

Omades aastatepikkust kogemust offline- ja veebiturunduse projektide juhtimisel, teab ta, mida klient edukalt korraldatud ürituse jaoks vajab. Eltonit võib kirjeldada kui kiirelt mõtlevat ja lahendustele orienteeritud tehnilist tootjat, kes ühendab projektijuhte ja keerukaid tehnilisi lahendusi.

Gerli Aarma
COO

Gerlil on pikaajaline töökogemus avaliku sektori organisatsioonidest, olles töötanud nii peaministri büroos kui ka erinevatel postitsioonidel Riigikogus. Kaubamaja Lastemaailma ja Ilumaailma turundusjuhina juhtis ta erinevaid põnevaid turundusprojekte (sh erinevad kampaaniad, lastemoeseeria pildistamised), lisaks toimetas ajakirja “Hooaeg” laste- ja ilurubriike.

Turundusalaseid teadmisi täiendas Gerli digiturundusettevõttes Mediabrands Digital ning nüüd juhib ta Miltton Eventsi igapäevast tegevust.

Laura Varandi
Projektijuht

Laura liitus Miltton Eventsiga projektijuhina aprillis 2021. Selle aja jooksul on tal olnud võimalus korraldada nii hübriid- kui ka virtuaalsündmuseid klientidele üle kogu maailma.

Eelnevalt on ta töötanud viis aastat turundusprojektide juhina, mis hõlmas ka klientidele ja kolleegidele ürituste korraldamist. Sealt avastas ta oma kire ürituskorralduse vastu ja asus nooremprojektijuhina tööle rahvusvahelisse ürituskorraldusagentuuride gruppi VOK DAMS.

Laura on multitasking’u meister, kelle teadmised turundusest toetavad edukat sündmuste korraldamist.

Toomas Tõnts
Vanemprojektijuht

Toomasel on Eestis üle 25-aastane turundus- ja meediavaldkonna kogemus. Miltton Eventsis on ta kõrgetasemeliste diplomaatiliste klientide, näiteks Eesti Välisministeeriumi ja Vabariigi Presidendi Kantselei projektijuht.

Toomase oskus kuulata ja mõista kliendi nägemust on teinud temast tõelise professionaali nii laiaulatuslike poliitiliste ürituste läbiviimisel kui ka otseülekannete juhtimismeeskondade koordineerimisel. Oma põhjalike kogemustega on ta meeskonnas nooremate projektijuhtide mentoriks.

Valeri Gramakovski  
Vanemprojektijuht

Valeri on alates 2011. aastast korraldanud nii suuremahulisi rahvusvahelisi projekte kui ka kohaliku tähtsusega sündmusi. Olles loomult innustav juht, suudab ta üritusi korraldades tiimi motiveerida andma endast alati 100%.

Koroonapandeemia ajal tegutses ta põhiliselt filmi- ja reklaamivaldkonnas. Tema portfellis on valdavalt korporatiivüritused Eesti juhtivatele ettevõtetele ja meelelahutusürituste produktsioon, kuid nendele lisaks ka poliitsündmused.