fbpx

Tiim

Annika Arras
Tegevjuht, partner

Annika on Miltton New Nordics kaasasutaja ja tegevjuht. Milttoni asutamist ja stardiperioodi Eestis võtab ta ise kokku kui “pöörast rännakut kolmest kolmekümneni kahe aastaga ja mul pole õrna aimu ka kuhu see välja viib, aga tunne on hea.”

Kristi Tikka
Büroojuht

Mida on vaja, et üks kontor sujuvalt toimiks? Vastus on lihtne: Kristit!

 

Kristi pühendab oma täpsuse, pühendumuse ning edasipürgivuse Milttoni kontorielu sujuva kulgemise edendamiseks. Ta on meie kontori nägu ja tegu, kelle eksistens võimaldab milttonlastel pühenduda oma tööülesannetele ning langevarjurina teab Kristi, et lahendamatud probleeme pole olemas – tuleb vaid tegutseda.

Anni Vahtras
Büroo assistent

Kommunikatsiooni tiim

Martin Rits
Kommunikatsioonitiimi juht

Martin on Milttoni kommunikatsoonitiimi juht. Nõustamisvaldkonnas on tal enam kui 10-aastane töökogemus ning korralik pagas nii strateegialoomeks kui ka taktikaliseks tööks väga erinevates valdkondades. Kõige tugevam tõmme on läbi aastate olnud aga finantssektori ning erinevate suursündmuste kommunikatsiooni poole. Lisaks käivitavad Martinit täna mugavustsoonist väljumist nõudev kriisikommunikatsioon ning võimalus teostada end sisuloome erinevates vormides.

Kristi Malmberg
Strateeg-konsultant

Kristi on Milttoni strateeg-konsultant ja uuringute suuna eestvedaja. Varem pikalt majandusajakirjanikuna töötanud Kristi peamisteks klientideks on finantssektori ja finantstehnoloogiateenuste valdkonna ettevõtted.

 

Kristil on selja taga 25 aastat töötamist erinevates meediaväljaannetes nii reporteri, toimetaja kui osakonnajuhina. Tänu peenele meediatajule saab Kristi pakkuda ettevõtete kõneisikutele ajakirjanikega suhtlemise koolitusi ning edastatavate sõnumite veelgi paremaks lihvimist.

 

Kristil on Tallinna Ülikoolist saadud magistrikraad sotsioloogias, mis on abiks uuringute korraldamisel ning kommunikatsiooniprojektide analüüsimisel ühiskondlike muutuste kontekstis.

Kristi Roost
Pan-Balti tiimijuht, strateeg-konsultant

Kristi töökogemus on mitmekülgne – ta on juhtinud kuus aastat Swedbanki kommunikatsoonimeeskonda, tegelenud meediatööga nii rahandus- kui justiitsministeeriumis ning töötanud konsultandina kommunikatsiooniagentuuris Hill & Knowlton.

 

Milttonis tegeleb Kristi peamiselt finants- ja korporatiivkommunikatsiooniga. Samuti nõustab ta ettevõtteid turunduskommunikatsiooni valdkonnas.
Kristi lemmiktegevuseks on töö tekstidega, olgu nendeks artiklid, kõned, meediatekstid või sotsiaalmeedia postitused. Kristi tugevuste hulka kuulub tippjuhtide ja organisatsioonide teiste kõneisikute positsioneerimine ja ettevalmistamine mis tahes avalikeks esinemisteks, sealhulgas intervjuudeks. Ta on ühtlasi kogenud strateegiliste ja taktikaliste kommunikatsiooniplaanide koostaja ja elluviija.

Anna Laine
Vanemkonsultant

Anna on Milttoni kommunikatsioonitiimi kodustatud soomlane. Anna on elanud Eestis aastast 2012. Vahel elas ta Venemaal, kus ta töötas Soome Peterburi peakonsulaadi pressinõunikuna, kuid naasis Eestisse 2021. aastal. Varem Anna on olnud ka Soome Instituudi kultuurist vastutav programmijuht Eestis. Tema juured on ajakirjanduses ning ta on töötanud Soomes televisioonis, raadios ja ajalehtedes.

Sigrid Laev
Vanemkonsultant

Sigrid on Milttoni kommunikatsioonitiimiga liitunud strateeg – vanemkonsultant, kel on 15 aastane avaliku sektori töökogemus. Viimased kümme aastat juhtis ta rahandusministeeriumi kommunikatsiooniosakonda, hõlmates nii avalikus sektoris eriti suure kaaluga teemasid alates riigieelarvest eurotoetuste ja planeeringuteni.

Varem on Sigrid tegutsenud üle kuue aasta Eesti Päevalehe siseuudiste toimetuses ajakirjanikuna. Uudisteagentuuri L’Agence France Presse stringerina jõudsid Eesti olulisemad teemad tema kaudu välismaailma. Kui lisada ka kokkupuuted TV3, Äripäeva ja uudisteagentuuriga BNS, annab Sigridi kogemus põhjaliku ülevaate meedia toimimisest.

Sigridil on teadusmagistri kraad Tartu ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooniosakonnast, ta on täiendanud end ka Taani Ajakirjanduskoolis ja Eesti Humanitaarinstituudis.

Olga Korneitšik
Vanemkonsultant

Olga on venekeelse meedia ekspert ning tegelenud mitmete Milttoni klientide turunduskommunikatsiooni alaste lahendustega, et jõuda tarbijani Eesti venekeelses inforuumis. Üks tema tugevamaid külgi on suurte sündmuste ja üleriigilise tähendusega algatuste ja kampaaniate kommunikatsioon erasektoris, kui ka avaliku sektoris. Tänu Olga vedamisele ulatub ka Milttoni nõustajate võrgustik Peterburi.

Liisa-Indra Pajuste
Konsultant

Liisa-Indra on Milttoni konsultant. Tänu laiale silmaringile ja tugevale kommunikatsioonikogemusele oskab ta läheneda loovalt nii plaanidele kui strateegiatele ja leida parimad lahendused.

 

Liisa-Indral on pea kahekümne aasta jagu kogemusi kommunikatsioonijuhtimises ja ajakirjanduses. Ta on toimetanud, produtseerinud ja juhtinud nii saateid kui ajalehti ning töötanud rahvusvahelise konsultandina. Oma tegemiste eest on tal taskus ka paar ägedat auhinda.

 

Oluline joon Liisa-Indra töödes on kindlasti roheettevõtmiste kommunikatsioon ja toetamine vastutustundlikkuse teemades.

Hanna Luisa Grosberg
Konsultant

Hanna Luisa liitus Milttoni kommunikatsioonitiimiga 2020. aastal Lendstardi praktikaprogrammi järgselt. Ta on tegelenud seinast seina väljakutsetega meediasuhtlusest strateegia- ja sõnumiloome ning kampaaniate ja ürituskommunikatsioonini. Hanna Luisa jaoks on aidanud kaasa mitmete lennukate projektide käima tõmbamisele ja tema jaoks oluline ettevõtete positiivne mõju nii ühiskonnale kui keskkonnale.​ Kirglikult suhtub ta ka visuaalsesse kommunikatsiooni, harrastades graafilist ja veebidisaini nii tööprojektide raames kui ka nende väliselt.

Hanna Luisal on bakalaureusekraad Tartu ülikooli majandusteaduskonnast ja praegu on ta sealsamas omandamas magistrikraadi ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal.

Silvia Säinast
Nooremkonsultant

Nooremkonsultandi rolli on Silvia jõudnud Lendstardi praktikaprogrammi kaudu. 2021. aasta suvest on ta oma kogemuste ampluaad jõudsalt kasvatanud. Ta teab, kuidas koostada mahukaid analüüse, koordineerida erinevaid töötubasid, leida ettevõte juures üles kõnekad teemad ja neile veenvalt kõlapinda leida.

 

2022. aastal lõpetas Silvia bakalaureuse kraadi Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal, kus kõrvalerialana õppis ka majandust. Akadeemilised väljakutsed jätkuvad – sügisest 2022 alustas Silvia ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistriõpinguid. Oma huviks peab Silvia ka turundust – ta on Tartu Ülikooli Turundusklubi vilistlane.

Kasvuettevõtete tiim

Mari-Liis Kitter
Kasvuettevõtete tiimijuht, partner

Mari-Liis on Milttoni partner ja kasvuettevõtete tiimi juht. Kakskümmend aastat erialast tööd teevad temast hinnatud nõustaja nii kommunikatsioonijuhtimise kui ka turundusteemadel. Milttoniga liitus Mari-Liis 2017. aasta kevadel. ​

 

Mari-Liisi nõustada on kliendid, kes vajavad nõuandeid uuteks startideks või kannapööreteks nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Tema portfellis on uue majanduse ja tehnoloogiaettevõtted nagu Wise, ​Pactum, Eurora ja Salv, kui ka mitmed uued investeerimisprojektid ja algatused.

 

2021. aastal käivitas ta koos teiste Eesti ettevõtjatega uudse iseõppel põhineva programmeerimiskooli kood/Jõhvi.​​

Marleen Aasa
Kasvuettevõtete konsultant

Kasvuettevõtete konsultandina on Marleeni roll Milttonis anda hoogu tehnoloogiaettevõtete kasvule nii Eestis kui välisturgudel. ​Marleen tunneb huvi uute tehnoloogiate ja põnevate tulevikutrendide vastu. Ta on töötanud erinevates iduettevõtetes (Wise, Clanbeat) kui ka ise korraldanud maailma suurimaid startup bootcamp’e European Innovation Academys, töötades koostöös tippülikoolide, tehnoloogiaettevõtete ja avaliku sektoriga.​

 

Marleenil on kõrgharidus turunduses- ja kommunikatsioonis EBSist. Magistrikraadi omandas ta Hispaania ülikoolis Universitat Pompeu Fabra, kus õppis strateegilist juhtimist ja innovatsiooni. ​Lisaks tegeleb Marleen aktiivselt juhtide coach’imisega ja juhib sTARTUp Day taskuhäälingut.​

Liisa Jõerüüt
Kasvuettevõtete konsultant

Liisa alustas oma teekonda Milttonis Lendstardi praktikaprogrammis, mille järgselt ta sujuvalt kommunikatsioonitiimiga ka püsivalt liitus. Tema igapäevane tähelepanu kuulub töö ajal kasvuettevõtetele ning kõige vajaliku koordineerimisele, olgu see siis seotud rahvusvaheliste kajastuste, arendustalgute, loovlahenduste või kliendisuhetega. Pole midagi, millega Liisa ei saaks aidata.

 

Varasemast elust on Liisal selja taga töö teadusuuringute vallas, juhtimiskogemus nii mõneski organisatsioonis ning elatud on ka vabatahtliku elu mitmel erineval rindel JA Eestist Arvamusfestivalini.

Vastutustundliku ettevõtluse tiim

Helen Tammemäe
Vastutustundliku ettevõtluse tiimijuht

Enne Milttoniga liitumist töötas Helen üle 10 aasta Müürilehe peatoimetaja ja väljaandjana. Konsultandina on tema prioriteetideks Milttonis kestliku arengu eesmärkide saavutamisele kaasa aitamine ning vastutustundliku ettevõtluse edendamine Eesti ühiskonnas. Nendega seonduvad muu hulgas nii rohe– kui digipöörde teemad ning märksõnad nagu jätkusuutlik majandus, sotsiaalne heaolu, uued tehnoloogiad, aga ka teadus ja innovatsioon. Heleni arvates on just tehnoloogiasektoris sageli puudu humanitaarsest vaatest ning lähenemisest.

Jolanda Lipu
Jätkusuutlikkuse konsultant, keskkonnaspetsialist

Enne Milttonisse tööle asumist töötas Jolanda neli aastat Balti Keskkonnafoorumis. Aastate jooksul on tal olnud kokkupuude veemajanduse, linnaruumi ja liikuvuse ning kliimamuutustega kohanemise teemadega. Viimastel aastatel on ta osalenud kliimakavade koostamise protsessis Eesti kohalikele omavalitsustele. Strateegiliste dokumentide loomisprotsess on üks ta lemmikuid tööülesandeid, millega ta jätkab ka Milttonis ühiskondliku vastutuse arengukavasid ja raporteid koostades.

Jolandal on bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist õigusteaduses ja magistrikraad Euroakadeemiast keskkonnakaitses ja keskkonnapoliitikas, mille ta lõpetas kiitusega. Samuti on ta õppinud metsloomade rehabiliteerimist Wildlife Center of Virginias.

Muutuste juhtimise ja arengunõustamise tiim

Kristi Liiva
Partner, muutuste- ja arengunõustaja

Kristi on Miltton New Nordicsi kaasasutaja ja partner. Nõustamisvaldkonnas on tal 25-aastane töökogemus ja tema asutatud Miltton JLP alustas tegevust 2005. aastal. Kristit paeluvad enim inimeste arendamine, ettevõtete muutuste nõustamine ja muutuste kommunikatsioon ning uute ühiskondlikult mõjusate ettevõtmiste käivitamine. ​

 

Kristi on Arvamusfestivali ellukutsuja ja selle juht aastail 2013 – 2015. Samuti on ta üks Sihtasutuse Kiusamisvaba Kool asutajatest. Nende kahe algatuse eest valiti ta aastal 2016 Aasta Kodanikuks.

Eva-Maria Kangro
Psühholoog, muutuste juhtimise nõustaja

Eva-Maria on psühholoog ja juhtimisnõustaja, kelle missiooniks on toetada positiivsete muutuste elluviimist ja soodustada inimestevahelist koostööd. Tema peamisteks teemadeks on agiilne muutuste juhtimine, motiveeriv suhtlemine ja stressiga toimetulek, aga ka tarbimispsühholoogia.

Eva-Marial on doktorikraad psühholoogias, ta kuulub Eesti Mentorite Koja liikmeskonda ja on üks Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni asutajatest.

Khris-Marii Palksaar
Psühholoog, konsultant

Khrisi südameasjaks on inimeste jõustamine ja ebaefektiivsete ning sooritust tagasihoidvate mõtte- ja käitumismustrite analüüsimine ja muutmine nii töö- kui ka eraelus.

 

Khris-Marii on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistrantuuri (cum laude), läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia algkursuse, töötanud psühholoogina, tegelenud koolitamisega ja õpetamisega Tartu Ülikoolis ning osalenud uuringuprojektides.

 

Kui ta parasjagu tööd ei tee, võib teda leida muusika keskelt laulmast ja loomast.

Maarja Karlson
Programmikoordinaator

Maarja liitus Milttoniga 2021. aasta alguses, olles varasemalt tutvunud siinse eluga kahe praktika käigus. Programmikoordinaatori rollis hoiab ta silma peal nõustamisprojektide kulgemisel ja tagab nende sujuva elluviimise.

 

Lisaks vastutab Maarja ärifestivali sTARTUp Day kommunikatsiooni eest ja on lõpusirgel oma bakalaureuseõpingutega Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas.

Greetel Joanna Võrk
Konsultant

Greetel on muutuste juhtimise ja arengunõustamise meeskonna konsultant. Tema arsenali kuuluvad muuhulgas visuaalse lihtsustamise oskused ja ainsana Eestis ka WorkPlace Big Five isiksustesti nõustaja litsents. Ta on olnud kümnete erinevate erinevate avaliku ja erasektori arendusprojektide ja -ürituste juures ning aidanud navigeerida muutuste keskel nii üksikisikutel kui organisatsioonidel.

 

Greetel on muuhulgas ka kutseline tantsuspetsialist, -õpetaja ja koreograaf.

Jaano Inno
Äriarenduse konsultant

Jaano huvi on märgata ja toetada juhte, kellel on soov saavutada midagi tähenduslikku. Organisatsiooni treenerina peab Jaano enda rolliks aidata eesmärgi fookus terav ja ahvatlev hoida. See nõuab tugevat strateegiat ja selgeid rolle, innustunud meeskonda ja kindlat juhtimiskultuuri. Meeskond õnnestub, kui tal on ühine innustav võidetav mäng!

Jaano praktiline juhi kogemus on kujunenud silmapaistvates firmades Starman, TNS Emor, If Kindlustus jt. Lisaks on ta üle 25 aasta oma teadmisi konsulteerides ja koolitades edasi andnud Invictas, EBS-is ja mujal.

Jaanol on matemaatilise statistika magistrikraad Tartu Ülikoolist. Tänu analüütilisele haridusele läheneb Jaano asjadele süstemaatiliselt, seda ka meeskonnatöö ja organisatsioonikultuuri arendamisel.

Jane Oblikas
Disainmõtlemise treener ja ekspert

Jane on disainmõtlemise treener ning Disainmõtlemise konverentsi algataja ja kuraator. Ta usub inimkesksesse disaini. Disaini mõtteviis ja disainitööriistade kasutamine muudab meie igapäevatöö tähendusrikkamaks – sest teame, kellele ja millist väärtust loome ja tõhusamaks – sest keskendume asjadele, mis on olulised. Selle usu andis Janele 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhina teenusedisaini ja disainmõtlemise koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimise kogemus.

Aivar Lätt
Konsultant, teenusedisainer

Aivaril on disaini ja juhtimise vallas 20-aastane töökogemus, millest viimased kümme on ta Baltika grupis pidanud eesti meestemoe lipulaeva Baltmani brändi kollektsioonijuhi ning peadisaineri ametit. Enne Baltikat töötas Aivar toimetajana ajakirjas FHM Estonia ja on kokku puutunud ka konsultandi tööga, andes disaininõu mitmetele ettevõtetele nii Eestis kui välismaal.

 

Ta usub, et teenuse- ja süsteemidisain on lahendus enamikele probleemidele, millega üksikisiku ja organisatsiooni tasandil kokku puutume. Aivarit paeluvad inimesekeskne disain ja seoste leidmine kohtades, kus neid esmapilgul ei paista.

Rasmus Rask
Mentor, nõustaja

Rasmust teatakse armastatud ökojäätise La Muu asutaja ja ettevõtjana, kuid talle pole võõras ka mentori, kodanikuaktivisti ja kogukonnajuhi roll. Tema uusim ettevõtmine on ringmajandust edendav pilootprojekt Bringpack. Rikkalikule kogemusele tuginedes on Rasmus muutuste juhtimise ja arengunõustamise laiendatud tiimis mentor ja nõustaja, et pakkuda meie äristrateegia konsultatsiooniprojektidele värsket energiat ja lähenemist.

Valitsussuhete tiim

Sandra Kamilova
Valitsussuhete tiimijuht

Sandra on Miltton New Nordics valitsussuhete suuna juht ja strateegiline konsultant. Sandra ekspertiis hõlmab ühiskondlike ja poliitiliste protsesside väga head tundmist, nii Eesti kui Euroopa tasandil, samuti on tal tugev kogemus kriisikommunikatsioonis ja strateegilises planeerimises.

 

Varasemalt töötas Sandra viis aastat välisministeeriumis, tema portfelli kuulusid asutuse avalikud suhted. Suuremate ettevõtmistena on ta osalenud Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise korraldamises ja juhtinud Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu mittealaliseks liikmeks kandideerimise kampaania kommunikatsiooni.

 

Sandra on töötanud kaitseministri ja Riigikogu esimehe nõunikuna. Aastatel 2013-2014 oli ta Euroopa Noortefoorumi juhatuse liige, seistes noorteorganisatsioonide huvide eest Euroopa tasandil. Sandra on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis rahvusvaheliste suhete erialal.

Kadri Vanem
Valitsussuhete konsultant
Riho Nagel
Valitsussuhete konsultant

Digiturunduse tiim

Eliis_3
Eliis Oru
Digiturunduse tiimijuht, strateeg

Eliis on Milttoni digiturunduse tiimijuht ja strateeg, kes aitab sidustada digiturundusteenuseid teiste valdkondadega ning mõtleb vastavalt kliendi vajadustele välja parima strateegia ja meediaplaani. Tema jaoks on oluline, et digikampaania moodustaks terviku – seda nii pildi, teksti kui ka sobiliku kanali kontekstis, olgu see siis makstud või orgaanilise sisu.

 

Varasemalt on Eliis töötanud üle 6 aasta Tallinki turundusosakonnas ning juhtinud majasisest meedia planeerimise ja strateegia tiimi. Tal on bakalaureuse kraad majandusteaduses Tartu Ülikoolist ning magister rahvusvahelises ärijuhtimises EBSist.

Kristiina Tammik
Digiturunduse spetsialist

Kristiina on digiturunduse spetsialist, kes on tugev nii orgaanilises sotsiaalmeedias ja digikontode kasvatamises, sh mõjuisikuturunduses ning makstud reklaamikampaaniates. Lisaks eelmainitule on tema pädevuses digimeedia planeerimine ning erinevatel platvormidel asuvate kodulehtede haldus ja uuendamine.​ Peale digiturundaja on Kristiina rahvusvaheliselt auhinnatud fotograaf ja koolitaja. ​
​Ta on lõpetanud reklaam- ja imagoloogia eriala Tallinna Ülikoolis.​
​Enne Milttonit on Kristiina töötanud Magnum AS ja selle erinevate tütarettevõtete heaks digiturundajana ning erinevates reklaamiagentuurides loovjuhi abi, loovkirjutajana ning projektijuhtina.

Kristiin Elmat
Sotsiaalmeedia konsultant, fotograaf

Kristiin alustas Milttonis 2018. aastal, esialgu praktikandina, seejärel kommunikatsiooniassistendina ning nüüd fotograafi ja sotsiaalmeedia konsultandina. Lõviosa elust Stockholmis elanuna, kolis Kristiin ülikooliõpinguteks tagasi Eestisse ning lõpetas 2019. aasta suvel TalTechi rahvusvaheliste suhete erialal. Varasemalt on ta töötanud Unicefis ning oma päevatöö kõrvalt toimetab vabakutselise fotograafina ning on üks VLND Burgeri kaasasutajatest.

Karl Olaf Loog
Projektijuht

Karl Olaf on Milttoni digiturunduse tiimis projektijuht. Ta on poliitilise taustaga olles täna Keila linnavolikogu liige ning varasemalt töötas ta Eesti Reformierakonnas noortekogu peasekretärina.

 

Noortekogu juhtides sai ta suurepärase kogemuse erinevate poliitiliste kampaaniate elluviimisega. Sealt tekkis ka sügavam huvi digiturunduse ja analüütika vastu, mida agentuuris igapäevaselt erinevate digikampaaniaga praktiseerida saab. Karli jaoks on kampaaniate elluviimisel lisaks turunduskanalite valikule oluline välja mõelda õige sõnum, millega inimesi kõnetada.

Laura-Lisethe Pankova
AD/Disainijuht

Laura-Lisethe on disainer ja illustraator, kes on kokku puutunud viimased viis aastat erinevate kujundusprojektidega, alates visuaalsest kunstist ja illustratsioonidest kuni trükiste ja veebilehtede disainini välja. Ta on aidanud brändidel nii Eestis, USAs kui Norras rääkida oma lugu läbi visuaalide ja lugude. Sama oluline, kui on visuaalne väljapaistvus, on ka suurepärane kasutajakogemus. Oma töös keskendub ta disainmõtlemise printsiipidele, mis aitavad kujundamise protsessis luua selgust ning visuaalses tervikus keskenduda kõige olulisemale. Laura tugevuseks on põhjalik kontseptuaalne lähenemine ja teostus, mis on visuaalselt nauditav nii digitaalselt kui paberkandjal.

Liisa Aaliste
Disainer

Liisa on disainer, kelle loovlahenduste fookuses on bränding ja illustratsioon. Disainerina on Liisa eksperimentaalne ja julge, otsides kaasahaaravaid ja interaktiivseid lahendusi. Tema erialased oskused on väga laiahaardelised, mistõttu ei valmista ideede visualiseerimine raskusi.

 

Enne Milttonit oli Liisa nii kohalikes kui ka rahvusvahelistes loovagentuurides praktikal ja tööl. Koostööpartnerid on varieerunud, ulatudes väikestest idufirmadest kuni suurte ettevõteteni.

Sten Reemet
Motion designer

Sten on disainer, kes on oma erialaga tegelenud üle 6 aasta, asutades juba ülikooli kõrvalt kahe tuttavaga oma väikese ettevõtte, et saada kooli kõrvalt praktilist kogemust nii disaini kui ettevõtlusega. Peamiselt tegeleb Sten kõigega, mis seotud visuaalse kunsti ja disainiga, Tema tugevus on liikuvad reklaamid ja loo jutustamine läbi pildikeele.

Miltton Events

Lehari Kaustel
Miltton Events tegevjuht