Me toetame maailmamuutjaid

Meie lugu

Me toetame maailmamuutjaid, me loome usaldust.

Hoolivus on usalduse tähtsaim osa. Usaldus, on aga iga inimese ja ühiskonna peamine tugisammas. Miltton tähendab eelkõige hoolivaid ja usaldusväärseid inimesi. Hoolivus on võtmesõna, kui me räägime oma töötajatest. Ja usaldus, kui räägime klientidest.

Ükski idee ei saa teoks iseenesest. Selleks on vaja inimesi, selleks on vaja toetavat keskkonda. Miltton soovib olla maailmamuutjate jõujaam, teerajaja vastutustundlikult elades ja tegutsedes. Iga tänane investeering peab olema kivi parema homse vundamendis.

Me teame, mida kasvuraskus tähendab, sest Miltton ei sündinud üleöö. See on aastatepikkune töö täis hoolivust, usaldust ja sihikindlust. Täna oleme enesekindlad, loovad, julged ning teadlikud oma tegevuse mõjust.

Maailm vajab täna muutuseid rohkem kui kunagi varem. Milttonis oleme tahtmist täis olla nendes osaline, eestvedaja ja vastutaja.

Mõtestatud muutused on meid liikumapanev jõud.

 

 

2019

340+
entusiastlikku eksperti
37 M€
käive 2019
20%
kasv aastas

Meie taust

Meie ambitsiooniks on pakkuda kõige värskematel rahvusvahelistel teadmistel ja kogemustel põhinevat strateegilise nõustamise teenust Uues Põhjalas, kuhu lisaks traditsioonilistele Põhjamaadele nagu Soome ja Rootsi, kuuluvad ka Eesti, Läti ja Leedu. Lisaks ulatuvad meie teadmised ja konsultantide võrgustik ka Peterburi Venemaal ning Washington DCsse Ameerika Ühendriikides.

2001. aastal asutatud konsultatsiooniettevõttena oleme Põhjamaade juhtiv nõustaja kommunikatsioonis, muutuste juhtimises, turunduses, investorsuhetes, vastutustundliku ettevõtluse arendamises jpm. Valmis teenust kui sellist pole meie jaoks olemas – me areneme koos ühiskondlike muutuste ja klientidega. Miltton on sõltumatu, igapäevases konsultanditöös osalevatele partneritele kuuluv agentuur. Miltton laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal.

Oleme unikaalse lähenemisega 340+konsultandist koosnev tiim esindades ühiskonna erinevaid poolusi omades tausta ärist, meediast, poliitikast, sotsioloogiast, kultuurist, spordist, riigijuhtimisest, vabasektorist ja mujalt. Neid tugevusi kombineerides aitame oma klientidel orienteeruda turbulentses maailmas.

Me täidame oma missiooni olles usaldatuim nõuandja põhjamaistele ja rahvusvahelistele organisatsioonidele Uue Põhjala regioonis läbi oma tiimide Helsingis, Stockholmis, Tallinnas, Brüsselis ja Washingtonis.

Miltton ja vastutustundlik ettevõtlus

Miltton soovib olla suunamuutja, teerajaja sotsiaalselt vastutustundliku tegevuse juurutamisel. Iga tänane investeering peab olema kivi parema homse vundamendis.

Oleme vastutustundliku ettevõtluse eestkõnelejad Eestis ja kasutame oma meeskonna kompetentse ning aega, et teadvustada ja edendada jätkusuutliku ning vastutustundlikku ettevõtluse ja tegevuse arengut.

Kuulume Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumisse olles ka vastutustundliku ettevõtluse indekseerimiskomisjoni liikmed, kuulume Koalitsiooni Kestliku Arengu Heaks aidates selgitada kestliku arengu eesmärkide olulisust, oleme liitunud Inimõiguste Keskuse poolt algatatud mitmekesisuse kokkuleppega, et väärtustada võrdse kohtlemise põhimõtet ja anname vabatahtlikena nõu Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikule.

Meie inimesed on vabatahtlikena tegevad sellistes ettevõtmistes nagu Arvamusfestival, Kiusamisvaba Kool, PÖFF, Minu Unistuste Päev ja asumiseltside liikumine. Miltton Grupp on pühendunud vastutustundlikule ettevõtlusele, tegeledes lakkamatult jätkusuutlikkuse arendamisega. Miltton Grupp on alates aastast 2015 täitnud ÜRO ülemaailmse kokkuleppe (UN Global Compact) raportit Global Reporting Initiative (GRI) ja järgib oma äritegevuses selle kümmet põhimõtet. UNGC Communication of Progress raportit on võimalik lugeda siit. Miltton on GRI GOLD Community liige.

Oleme lõputult uudishimulikud konsultandid pidevalt muutuvas maailmas - tahame avastada ja oleme muutustele avatud.