fbpx

Tulevikujuhi kiirendi

Tulevikujuhi kiirendi aitab muutustes edukalt kohaneda

Viimased aastad on ilmestanud, et julged kannapöörded ei ole enam riskialtite visionääride pärusmaa, vaid iga ettevõtmise ja organisatsiooni eluspüsimiseks hädavajalik teguviis. Milttoni Tulevikujuhi kiirendi stardib viiendat korda, et anda maailmamuutjatele uut ja värsket energiat.

Tulevikujuhi kiirendi on mõeldud juhile, kes soovib muutustel kätt pulsil hoida ning mõtestada maailma, kus elab ja tegutseb. Et tema tiim oleks jätkusuutlik ja töökorras. Kiirendi sobib juhile, kes tahab edasi liikuda, mitte paigal tammuda; juhile, kes mõistab vastutust, nii isiklikul kui ühiskonna tasandil.

Kiirete lahenduste asemel pakub kiirendi mõtestatud süvenemist sellesse, mida saab päriselt muuta. Kõik algab iseendast. Oma plusse ja miinuseid tundev koostöine juht leiab tiimiga ladusamalt ühise keele ning usalduse. Ta on eeskujuks ja elujõuline ka tulevikus. Olgu homne selge või segane.

Programm

Tulevikujuhi kiirendi teemasid mõtestatakse neljal juhtimise tasandil: eneses, tiimis, organisatsioonis ja maailmas meie ümber.

Iga mooduli jooksul saab osaleja teemadest järgmise tasandi vaate, mis võimaldab kokku panna tervikliku pildi oma tegevuskeskkonnast. Nii aitame kindlustada, et tähtsate otsuste tegemisel on arvestatud kõikide oluliste komponentidega.

Nii nagu elus, ei asetse ka juhtimises ükski tasand teistest eraldatult. Kiirendi jooksul põimuvad omavahel teemad, väljakutsed ja juba olemasolevad teadmised, eeldades analüüsimist eri vaatepunktidest, kastist välja mõtlemist ja uute tehnikate omandamist.

2024/2025 aasta Tulevikujuhi kiirendi programmi investeering on 5000€ + km*.

*Vabaühenduste juhtidele kehtib erihind.

 

Kandideeri Tulevikujuhi kiirendi V lendu siin. Kandideerimine kestab 21. juunini. 

Kui soovid mõtteid vahetada või lisainfot küsida, kirjuta meile tulevikujuht@miltton.com.

Tiim

Tutvu lähemalt meie treeneritega siin.

Miks Milttonit usaldada?​

Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ning juhtimisprobleeme. Seepärast ongi meil tahe, usk ja enesekindlus, et kiirendis osaledes väljud praegusest määramatusest targema ja loovamana.

Me seisame tulevikujuhi kui maailmamuutja selja taga, sest usume, et parem tulevik ei saabu käed rüpes istudes. Paremaks tulevikuks on vaja julgust ja empaatiat. Kaht olulist omadust, millele me tulevikujuhi kiirendis keskendume.