fbpx

Tulevikujuhi kiirendi

Tulevikujuhi kiirendi aitab muutustes edukalt kohaneda

Viimased aastad on ilmestanud piltlikult, et julged kannapöörded ei ole enam riskialtite visionääride pärusmaa, vaid iga ettevõtmise ja organisatsiooni eluspüsimiseks hädavajalik teguviis. Milttoni Tulevikujuhi kiirendi stardib neljandat korda, et anda maailmamuutjatele uut ja värsket energiat.

Tulevikujuhi kiirendi pole inimesele, kes tahab ruttu mõne kiirkoolituse läbida. See on praegusele ja tulevasele juhile, kes soovib päriselt muutustel kätt pulsil hoida ning mõtestada maailma, kus elab ja tegutseb. Et tema meeskond oleks suutlik ja töökorras. Juhile, kes tahab edasi liikuda, mitte paigal tammuda. Juhile, kes mõistab vastutust.

Tulevikujuhi kiirendi pole ka inimesele, kes ootab kiireid lahendusi. See on juhile, kes mõistab, et kõik algab iseendast. Ega oota väga kiireid lahendusi. Oma plusse ja miinuseid tundev koostöine juht leiab oma meeskonnaga ühise keele ning usalduse. Ta on eeskujuks ja elujõuline ka tulevikus. Olgu homne selge või segane.

Programm

Tulevikujuhi kiirendi teemasid mõtestatakse neljal juhtimise tasandil: eneses, meeskonnas, organisatsioonis ja maailmas meie ümber.

Iga kiirendi jooksul saab osaleja teemadest järgmise tasandi vaate, mis võimaldab kokku panna tervikliku pildi oma tegevuskeskkonnast. Nii aitame kindlustada, et tähtsate otsuste tegemisel oleksid kõik olulised komponendid arvesse võetud.

Juhtimises, nagu eluski, pole üksi tasand teisest lahutatud. Kiirendite jooksul jõuame spiraalipidi tagasi samade teemade ja väljakutsete juurde, neid pidevalt uue nurga kaudu analüüsides ja vajalikke uusi tehnikaid omandades.

2023/2024 aasta Tulevikujuhi kiirendi programmi investeering on 5000€ + km*.

*Vabaühenduste juhtidele kehtib erihind.

 

Kandideerimine IV lendu on lõppenud.

Kui soovid mõtteid vahetada või lisainfot küsida, kirjuta meile tulevikujuht@miltton.com

Tiim

Tutvu lähemalt meie treeneritega siin.

Miks Milttonit usaldada?​

Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ning juhtimisprobleeme. Seepärast ongi meil tahe, usk ja enesekindlus, et kiirendis osaledes väljud praegusest määramatusest targema ja loovamana.

Me seisame tulevikujuhi kui maailmamuutja selja taga, sest usume, et parem tulevik ei saabu käed rüpes istudes. Paremaks tulevikuks on vaja julgust ja empaatiat. Kaht olulist omadust, millele me tulevikujuhi kiirendis keskendume.