fbpx

Riia

Koht, kus loovideed ja ratsionaalsus käivad käsikäes

Miltton Läti meeskond töötab nii siseriiklikul kui rahvusvahelisel tasandil koostöös meie kolleegidega Leedus, Eestis, Soomes ja mujal. Meie Baltikumi ülene lähenemisviis ühendab keskse planeerimise ja aruandluse kohaliku elluviimisega, mis võtab arvesse ka kultuurilisi eripärasid.

Pakume PRi, kommunikatsiooni ning valitsussuhete teenuseid. Tegeleme mainekujunduse, meediasuhete juhtimise, online ja offline sündmuste korraldamisega, aitame teid kriisikommunikatsiooni, turunduskommunikatsiooni ja erinevate kampaaniatega. Samuti pakume muudatuste juhtimise nõustamist ning aitame ettevõtete sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse strateegiate ning taktitakliste plaanide väljatöötamisel.

Läti turule siseneda soovivatele ettevõtetele pakume täisteenust alates turu-uuringutest ja konkurentsi kaardistamisest ning lõpetades mainekujunduse ja PR-teenustega. Areneme pidevalt ja püüame pakkuda oma klientidele uuenduslikke ja kaasaegseid lahendusi. Miltton Läti meeskond usub, et tulevik algab täna ja saame iga väljakutse võimaluseks muuta.

Kontaktid

Marta Mackeviča

Tegevjuht
marta.mackevica(at)miltton.com
+371 20393183