fbpx

Liitu Milttoniga

Miltton areneb, laieneb ja värbab

Me teame, et ükski hea idee ei saa teoks iseenesest. Selleks on vaja pühendunud inimesi, selleks on vaja toetavat keskkonda. Töötame iga päev, et seda pakkuda: oma klientidele, iseendale, ühiskonnale laiemalt. Me toetame maailmamuutjaid ning oleme seda tehes enesekindlad, loovad, julged ja teadlikud oma tegevuse mõjust.

Oleme avatud lisajõule, uutele hoolivatele ja usaldusväärsetele tiimiliikmetele, kellele pakume tähendusega tööd, rahvusvahelisi väljakutseid, suurepärast töökeskkonda, head tasu ja motivatsiooni, missiooniga kolleege, kogemusi suurte brändide ja põnevate klientidega, paindlikke tööviise ning arenguvõimalusi. Vastu küsime Sinu pühendumust, kogemusi ja avatust.

Näed ennast meie meeskonnas?

Kirjuta aadressile newnordics@miltton.com ja tutvusta end nii nagu parimaks pead.

Praktikaprogramm Lendstart

Kandideerimine on lõppenud.

Igal aastal hiliskevadest sügiseni vältav Lendstart on Milttoni praktikaprogramm, kuhu on oodatud nii tudengid kui ka juba karjääri tegevad inimesed, kes on valmis lendu tõusma ning on avatud uutele kogemustele, oskustele, teadmistele ja tutvustele.

Miltton on Eesti juhtiv strateegiline nõustaja kommunikatsiooni, valitsussuhete, muutuste juhtimise, vastutustundliku ettevõtluse ning digiturunduse valdkonnas. Töötame meeskonnana, areneme koos oma klientidega, tegutseme partnerite abil naaberriikides ning peame oluliseks aidata kaasa vajalike ühiskondlike muutuste toimumisele. Sinule soovime oma praktikaga anda võimaluse kogeda konsultandi tööd kogu oma mitmekesisuses.

ÜKS LEND

​Meie praktika toimub lennu põhimõttel. Kuigi tööpraktika toimub erinevatel aegadel, alustavad ja lõpetavad kõik praktikandid üheskoos ning puutuvad nelja kuu jooksul läbi ühiste koolituste, ürituste ja ülesannete pidevalt kokku. Lisaks on lennul vedada programmi jooksul üks ühine ja pikemalt kestev projekt.

LENNUKAD NOORED

Praktikale ootame inimesi erinevatelt elualadelt. Erialadelt on meie moodi kommunikatsiooni, ajakirjanduse, sotsioloogia, majanduse, turunduse, riigiteaduste, avaliku halduse, rahvusvaheliste suhete, keskkonnakorralduse- ja juhtimise, aga näiteks ka antropoloogia, dramaturgia ja psühholoogia tudengid või vilistlased. Aga oleme avatud ka üllatusteks või mõne eelneva variandi kombinatsiooniks. Kõigest eelnevast hoolimata loeb peamiselt aga see, kes sa inimesena oled. Samuti pole oluline sinu emakeel – ootame nii eesti, vene kui inglise emakeelega noori.

NELI KUUD KESTEV PROGRAMM​

Programm algab mais ja lõpetab septembris. Räägime näiteks disainmõtlemisest, loovkirjutamisest, turunduskommunikatsoonist, vastutustundlikust ettevõtlusest, valitsussuhete ehk lobitöö telgitagustest, projektijuhtimisest, kliendisuhete loomisest ja paljust muust. Programmi jooksul toimub ka erinevaid sotsiaalseid üritusi, et teineteist paremini tundma õppida.

ISIKLIK MENTOR​​

Igal praktikandil saab olema kogu praktikaperioodi jooksul oma isiklik mentor, keegi valdkonna tippudest Milttoni meeskonnast. Mentorist saab sinu kaaslane, kes hoolitseb sinu tööülesannete jaotuse ja arengu eest.

TÖÖPRAKTIKA VÄHEMALT 6 NÄDALAT

Nelja kuu sisse jääb kõige intensiivsema perioodina 6-nädalane tasustatud tööpraktika, mille raames kaasatakse praktikandid võrdväärsete meeskonnaliikmetena Milttoni igapäevasesse töösse.

Võta ühendust

Kandideerimine algab 19. veebruaril.

Igal aastal hiliskevadest sügiseni vältav Lendstart on ärinõustamisettevõtte Miltton praktikaprogramm, kuhu on oodatud noored, kes on valmis lendu tõusma ning on avatud uuteks kogemusteks, oskusteks, teadmisteks ja tutvusteks.

Trainee program Jumpstart

Application is closed.

Jumpstsart, which runs from late spring to autumn each year, is Miltton’s apprenticeship program for students and career-minded individuals who are ready to take off and are open to new experiences, skills, knowledge and introductions.

ONE CLASS

Although individual internships take place at different times, all trainees start and finish together and are constantly in contact with each other over the four months through joint training, events and tasks. In addition, there is one common project to lead during the programme.

AMBITIOUS PEOPLE​

We are looking for people from different walks of life to join our programme. If you come from disciplines such as communication, journalism, sociology, economics, marketing, political science, public administration, international relations, environmental management, management, but also anthropology, dramaturgy and psychology, you’ll fit in well. But we are also open to surprises or a combination of any of the above. However, despite all the above, it is you as a person that counts. Your first language is also not important as long as you speak English or Estonian.

A FOUR-MONTH PROGRAM​

The programme starts in May and finishes in September. We’ll talk about topics such as design thinking, creative writing, marketing communications, responsible business, the ins and outs of government relations or lobbying, project management, building customer relationships and much more. During the programme, there will also be a range of social events to get to know each other better.

PERSONAL MENTOR​

Each trainee will have their own personal mentor throughout the traineeship, one of the top people in the field from the Miltton team. The mentor will be your friend who helps manage your assignments and development at Miltton.

6 WEEK WORK PLACEMENT

The most intensive period of the four-month programme is the 6-week paid work placement, during which the trainees are involved in the day-to-day work of Miltton as equal team members.

Contact