fbpx

Uksed avab unikaalne tulevikujuhi kiirendi

Tulevikujuhi kiirendi on sobiv arenguprogramm talentidele, kes soovivad värsket ja terviklikku tuge oma arengus juhina; tahavad edeneda eestvedajana, et juhtida inimesi loovalt, inimkeskselt ja mõjusalt, tunnetades ka organisatsiooni kohta ja vastutust ühiskonnas.

Kiirendi käivitab Miltton gruppi kuuluv, muutuste- ja arengunõustamisettevõtte Miltton Sisu.

Kiirendis osalenu naaseb organisatsiooni:

  • juhina, kes tänu uutele teadmistele ja kogemustele toob kiiresti muutuvas keskkonnas oma meeskonnaga paremaid tulemusi
  • iseendaga paremini toimetuleva juhina
  • arenguhüppe teinud juhina, kes on saanud kätte suuna edasiliikumiseks
  • motiveerituna saavutama suurepäraseid tulemusi
  • inimesena, kes on võimeline eest vedama organisatsioonisiseseid või ühiskondlikke muutusi

Ükski ettevõtmine ei saa tänases määramatus ja kiiresti muutuvas maailmas olla edukas suhestumata ümbritsevaga. Nii peab juht hoidma kätt pulsil hulgal poliitilistel, majanduslikel, sotsiaalsetel, tehnoloogilistel demograafilistel trendidel, et olla elujõuline ka tundmatus tulevikus. Tulevikujuht suudab juhtida inimesi loovalt, inimkeskselt ja mõjusalt ning tunnetab oma organisatsiooni kohta ja vastutust ühiskonnas.

Teiste juhtimiseks tuleb aga alustada iseendast. Eduka enesejuhina saab täielikult panustada tulemuslikku koostöösse oma meeskonnaga, kes on organisatsiooni oluline ja olulist väärtust loov lüli. Seeläbi saab suhestuda hästi maailmaga meie ümber ning toimetada selles vastutustundlikult, näidates eeskuju kogu valdkonnale.

Meie julgus kõike eelnevat väita põhineb koostöökogemusel kümnete, isegi sadade Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Nõustajatena töötades oleme saanud olla erinevate ettevõtete köögipoolel idufirmadest rahvusvaheliste korporatsioonideni, näinud ja lahendanud juhtimisalaseid väljakutseid terve spektri ulatuses.

Lähemat infot leiad siit!