fbpx

Tulevikujuhi kiirendi

Tulevikujuhi kiirendi mõtestab muutuvat maailma

Viimane aasta on ilmestanud piltlikult, et julged kannapöörded ei ole enam riskialtite visionääride pärusmaa, vaid iga ettevõtmise ja organisatsiooni eluspüsimiseks hädavajalik teguviis. Milttoni Tulevikujuhi kiirendi stardib teist korda, et anda maailmamuutjatele uut ja värsket energiat.

Tulevikujuhi kiirendi pole inimesele, kes tahab ruttu mõne kiirkoolituse läbida. See on praegusele ja tulevasele juhile, kes soovib päriselt muutustel kätt pulsil hoida ning mõtestada maailma, kus elab ja tegutseb. Et tema meeskond oleks suutlik ja töökorras. Juhile, kes tahab edasi liikuda, mitte paigal tammuda. Juhile, kes mõistab vastutust.

Tulevikujuhi kiirendi pole ka inimesele, kes ootab kiireid lahendusi. See on juhile, kes mõistab, et kõik algab iseendast. Ega oota väga kiireid lahendusi. Oma plusse ja miinuseid tundev koostöine juht leiab oma meeskonnaga ühise keele ning usalduse. Ta on eeskujuks ja elujõuline ka tulevikus. Olgu homne selge või segane.

Miks tasub Tulevikujuhi kiirendisse tulla?

  1. Maailm pole enam kunagi endine. Anname sulle tervikpildi ja abivahendid, millega segases kriisijärgses ühiskonnas selgust luua.
  2. Pandeemia ja möödunud aasta on õpetanud, et üksi on tore, aga koos on kordades parem. Enam kui kunagi varem vajab maailm juhte, kes oskavad tegutseda lähtuvalt oma inimestest ja saavutada koosloomes paremaid tulemusi.
  3. Süvapilk endasse. Mida rohkem mõistad sa end, seda osavamalt oskad juhtida ka teisi.
  4. Praegu pole aeg olnus kinni olla, vaid muutustega kohaneda. Näitame, kuidas olla konkurentidest sammuke ees, rakendades säästva arengu põhimõtteid.
  5. Personaalse lähenemisega kiiremini, kõrgemale, kaugemale. Meil kõigil on ka väljakutseid, millele on julgem astuda vastu ühes kogenud mentoriga. Asume teele väikse karjana, et saaksime turvaliselt jagada, avastada ja kasvada.

Miks Milttonit usaldada?​

Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ning juhtimisprobleeme. Seepärast ongi meil tahe, usk ja enesekindlus, et kiirendis osaledes väljud praegusest määramatusest targema ja loovamana.

Me seisame tulevikujuhi kui maailmamuutja selja taga, sest usume, et parem tulevik ei saabu käed rüpes istudes. Paremaks tulevikuks on vaja julgust ja empaatiat. Kaht olulist omadust, millele me tulevikujuhi kiirendis keskendume.

Tutvu programmiga lähemalt siin.

84
Kontakttundi
6
Treenerit
12
Osalejat

Programm

Iga kiirendi jooksul saab osaleja teemadest järgmise tasandi vaate, mis võimaldab kokku panna tervikliku pildi oma tegevuskeskkonnast. Nii aitame kindlustada, et tähtsate otsuste tegemisel oleksid kõik olulised komponendid arvesse võetud.

Juhtimises, nagu eluski, pole üksi tasand teisest lahutatud. Kiirendite jooksul jõuame spiraalipidi tagasi samade teemade ja väljakutsete juurde, neid pidevalt uue nurga kaudu analüüsides ja vajalikke uusi tehnikaid omandades.

Kandideerimine Tulevikujuhi II lendu on lõppenud.

Kui soovid mõtteid vahetada või lisainfot küsida, kirjuta meile tulevikujuht@miltton.com

​​

TIIM

Eva-Maria Kangro
Psühholoog, muutuste juhtimise nõustaja

eva-maria.kangro@miltton.com
+372 5850 1310

Kristi Liiva
Asutaja, muutuste- ja arengunõustaja

kristi.liiva@miltton.com
+372 507 4162

Jane Oblikas
Disainmõtlemise treener ja ekspert

jane.oblikas@miltton.com
+372 5629 4344

Sandra Kamilova
Valitsussuhete juht

sandra.kamilova@miltton.com
+372 5667 5362

Annika Arras
Tegevjuht, partner

annika.arras@miltton.com
+372 527 6839

Greetel Joanna Võrk
Konsultant

greetel.vork@miltton.com
+372 505 7900

Maarja Karlson
Programmikoordinaator

maarja.karlson@miltton.com
+372 514 1814