Tulevikujuhi kiirendi

Tulevikujuhi kiirendi mõtestab muutuvat maailma

Me elame ajal, mil päevadega muutub rohkem kui tavaolukorras aastatega. Koolilapsed üritavad ilmselt aastakümnetegi pärast kirjeldada, kuidas see kõik alguse sai. Ja nagu koroonakevad tõestas, siis ei pruugi nad oma mõtlemismusklit pingutada tingimata klassiruumis.

Viimased kuud ilmestasid piltlikult, et julged kannapöörded ei ole enam riskialtide visionääride pärusmaa, vaid iga ettevõtmise ja organisatsiooni eluspüsimiseks hädavajalik. Muutlike aegade keskel stardib Milttoni tulevikujuhi kiirendi, et anda maailmamuutjatele uut energiat ja kütust.

Tulevikujuhi kiirendi pole inimesele, kes tahab ruttu mõne kiirkoolituse läbida. See on praegusele ja tulevasele juhile, kes soovib päriselt muutustel kätt pulsil hoida ning mõtestada maailma, kus elab ja tegutseb. Et tema meeskond oleks suutlik ja töökorras. Juhile, kes tahab edasi liikuda, mitte paigal tammuda. Juhile, kes mõistab vastutust.

Tulevikujuhi kiirendi pole ka inimesele, kes ootab, et inimesed tema ümber kiirelt muutuks. See on juhile, kes mõistab, et kõik algab iseendast. Oma plusse ja miinuseid tundev koostöine juht leiab oma meeskonnaga ühise keele ning usalduse. Ta on eeskujuks ning elujõuline ka tulevikus. Olgu see homne selge või segane.

Miks tasub tulevikujuhi kiirendisse tulla?

  1. Maailm pole enam kunagi endine. Anname sulle tervikpildi ja abivahendid, millega segases kriisijärgses ühiskonnas selgust luua.
  2. See kevad on õpetanud, et üksi on tore, aga koos kordades parem. Pärast meie kiirendit tunned sa koosloomeks vajalikke töövõtteid ning sul on uutest teadmistest päriselt igapäevatöös kasu.
  3. Pandeemia on räsinud kõigi vaimu. Inimesed on haprad. Olukorras, kus tulevik paistab tume ning majanduslik mure kimbutab, vajab maailm inimestest lähtuvat eestvedamist rohkem kui kunagi varem. Õpetame sind inimeste vahelisi pingeid juhtima ja maandama.
  4. Süvapilk endasse. Mida rohkem mõistad sa end, seda osavamalt oskad sa teisi juhtida.
  5. Praegu pole aeg olnus kinni olla, vaid muutustega kohaneda. Näitame, kuidas astuda konkurentidest sammuke ees, rakendades säästva arengu põhimõtteid.

Miks Milttonit usaldada?​

Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ning juhtimisprobleeme. Seepärast ongi meil tahe, usk ja enesekindlus, et kiirendis osaledes väljud praegusest määramatusest targema ja loovamana.

Me seisame tulevikujuhi kui maailmamuutja selja taga, sest usume, et parem tulevik ei saabu käed rüpes istudes. Paremaks tulevikuks on vaja julgust ja empaatiat. Kaht olulist omadust, millele me tulevikujuhi kiirendis keskendume.

Tutvu programmiga lähemalt siit.

4
Kiirendit
11
Päeva
4
Praktikumi

Programm

Iga kiirendi jooksul saab osaleja teemadest järgmise tasandi vaate, mis võimaldab kokku panna tervikliku pildi oma tegevuskeskkonnast. Nii aitame kindlustada, et tähtsate otsuste tegemisel oleksid kõik olulised komponendid arvesse võetud.

Juhtimises, nagu eluski, pole üksi tasand teisest lahutatud. Kiirendite jooksul jõuame spiraalipidi tagasi samade teemade ja väljakutsete juurde, neid pidevalt uue nurga kaudu analüüsides ja vajalikke uusi tehnikaid omandades.

Kui soovid mõtteid vahetada või lisainfot küsida, kirjuta meile tulevikujuht@miltton.com

 

​​

TIIM

Eva-Maria Kangro
Psühholoog, muutuste juhtimise nõustaja

eva-maria.kangro@miltton.com
+372 5850 1310

Kristi Liiva
Asutaja, muutuste- ja arengunõustaja

kristi.liiva@miltton.com
+372 507 4162

Jane Oblikas
Disainmõtlemise treener ja ekspert

jane.oblikas@miltton.com
+372 5629 4344

Sirli Peepson
Vanemkonsultant, CSR ekspert

sirli.peepson@miltton.com
+372 5566 4868

Annika Arras
Tegevjuht, partner

annika.arras@miltton.com
+372 527 6839

Greetel Joanna Võrk
Programmikoordinaator

greetel.vork@miltton.com
+372 505 7900