fbpx

Pereettevõte, anna meile endast teada!

Oleme jõudnud ajastusse, kus Eesti taasiseseisvumise järel rajatud ettevõtteid hakatakse järgmisele põlvkonnale üle andma. Lisaks on noorte seas saanud aina populaarsemaks koos vendade ja õdedega ärisid alustada ehk luuakse aina enam uusi pereettevõtteid.

Pereettevõtluse arendamise töögrupiga soovime võimalikult palju Eesti pereettevõtjaid üles leida. Meie eesmärgiks on pereettevõtluse olulisuse teadvustamine ühiskonnas, pereettevõtete võrgustiku tugevdamine ning pereettevõtetes loodud väärtuse jätkuvuse toetamine.

Selleks palume Sinu abi – anna oma pereettevõttest teada, vastates küsimustikule.

Kõigi ennast registreerinud pereettevõtete vahel loosime välja 2 tasuta pääset augustis toimuvale Pereettevõtjate konverentsile (väärtus 2 x 459€+km).

Pereettevõte on mis tahes suurusega ettevõte, kui otsuste vastuvõtmiseks vajalik häälteenamus kuulub ettevõtte asutanud või omandanud inimestele, nende abikaasadele või otsestele pärijatele ning vähemalt üks perekonna esindaja on kaasatud ettevõtte juhtimisse.

Pereettevõtluse arendamise töögruppi kuuluvad Äripäev, Eesti Pereettevõtjate Liit, advokaadibüroo WALLESS, KPMG ja muutuste juhtimise agentuur Miltton New Nordics.

võta ühendust

Jaano Inno
Äriarenduse konsultant ja tiimijuht
jaano.inno@miltton.com