fbpx

INVESTEERIMISKONVERENTS: Ehitame Ukraina koos üles

INVESTEERIMISKONVERENTS: Ehitame Ukraina koos üles

Ukraina ülesehitamine on terve Euroopa ja maailma ülesanne. Ukraina on kahe koletu sõja-aasta jooksul kogenud, et tal on Euroopas ja maailmas palju mõttekaaslasi ja sõpru.

Iga sõda saab ükskord läbi. Me kõik loodame, et see juhtub nüüd ja kohe. Kahjuks nii positiivset stsenaariumit ei paista, agressori surve ja meeleheide hoiab sõjaleeki kõrgel. Meie ühine vastutus on mõelda, kuidas nii sõja ajal kui pärast sõda aidata Ukrainal kujundada moodne, euroopalik ja turvaline riik.

Ukraina on suur, tugev ja erakordse vastupanuvõimega, Ukraina majanduslik potentsiaal on piiritu. Delfi Meedia, Milttoni ja Välisministeeriumi korraldatav konverents viib kokku Ukraina olulisemate valdkondade liidrid ja eestkõnelejad Baltimaade ja Skandinaavia ettevõtjate, pankurite ja riiklike agentuuride juhtidega.

Iga uus kontakt on samm tugevama Ukraina suunas, iga uus tutvus ja kokkulepe muudavad tugevamaks nii Ukraina kui terve Euroopa. Ukraina ülesehitus vajab maksimaalselt süvenemist ja toetust, majanduslikult tugev Ukraina on osa terve Euroopa julgeolekugarantiist.

Meil kõigil on võimalik panustada Ukraina ülesehitusse ja turvalisemasse Euroopasse!

Loe lähemalt konverentsi programmi ja osalejeta kohta ning soeta pilet siit.