fbpx

Milttoni kasvuettevõtete tiim – kust me tuleme ja mida tahame Euroopas saavutada?

Milttoni kasvuettevõtete tiim kasvas välja JLP kommunikatsioonibüroost, mis kehtestas end Eesti tehnoloogiasektori ühe põhilise kommunikatsioonipartnerina juba 2010ndate keskel. Alustasime koostööd Veriffi, TransferWise’i ja Boltiga siis, kui Eestis tunti terminit “ükssarvik” vaid lasteraamatutest pärit müütilise olendina.

Rahvusvaheline sektoriülene haare

Kui Miltton 2018. aastal JLP omandas, avanesid meile uksed Soome, Rootsi, Belgia ja USA turgudele. Lisaks võtsime plaanidesse oma tiimi võrgustiku kasvatamise väljapoole Eesti piiridest. Tänaseks teeme koostööd oma ala tippudega Lätist, Leedust, Londonist ja Varssavist.

Välise laienemise kõrval keskendusime üha rohkem start-upide rahvusvahelistele kasvuprojektidele. Aitasime tuua rahvusvahelist kajastust Salvile, Immunity Passportile (tänane Certific), Gelatexile, Silenile, Eurorale ja Arbonicsile, jätkates koostööd Veriffi ja Londoni börsile suundunud Wise’ga.

Rahvusvaheliste tegevuste kõrval oleme järjepidevalt töötanud ettevõtete ja projektidega, mis aitavad Eesti iduettevõtluse ökosüsteemi arendada. Ajujahi ideekonkursi kommunikatsioon, Funderbeami erinevad kampaaniad, Asutajate Seltsi kommunikatsioon, sTARTUp Day podcasti juhtimine ning kood/Jõhvi lansseerimine on kõigest mõned näited aina kasvavas portfoolios.

Aastatepikkune kompetents

2015. aastast alates oleme ühendanud jõud enam kui 40 idufirmaga, töötades kõrvuti asutajate ning turundus- ja kommunikatsioonijuhtidega nende äriliste eesmärkide saavutamise nimel. Siiski, kasvuruumi on. Usume, et meie tiim suudab kujuneda kogu Uue Põhjala (Baltikum + Põhjala riigid) startup sektori eelistatuimaks kasvupartneriks.

Tänu idufirmades ja ökosüsteemis töötamisele (Wise, Clanbeat, Eliko Location Technologies, Fusebox, WeTravel, Startup Estonia ja Euroopa Innovatsiooniakadeemia) on meie tiimil teadmised, mis toetavad ettevõtete globaalsete eesmärkide saavutamist igas kasvufaasis.

Millal võtta ühendust?

  • Olete sulgemas esimest rahastusringi ning tahate sellest oma klientidele ja partneritele teada anda?
  • Arvate, et teie toode või teenus on valmis uutele turgudele minekuks?
  • Teie startupil on kliente ja käivet, ent keegi teist veel ei tea?
  • Vajate strateegilist ja taktikalist abi, et oma startupi kasvatada?
  • Soovid põrgatada mõtteid mõnel muul seonduval teemal?

Kirjuta Meile

Mari-Liis Kitter
Kasvutiimi juht ja partner, Miltton New Nordics
mari-liis.kitter@miltton.com