fbpx
Miltton team Latvia

Miltton laienes Lätti

Möödunud aasta lõpul asutas Miltton Lätisse ettevõtte, mis startis 2022. a alguses konsultantide tiimiga, mida juhib kogenud kommunikatsiooni ja avalike suhete ekspert Viesturs Deksnis.

Miltton on seni pakkunud konsultatsiooniteenust üle Baltikumi läbi partnerite võrgustiku, ärimahtude kasvades oli aga põhjust luua tütarettevõte Tallinnas tegutsevale kogu Baltikumi tegevust koordineerivale ettevõttele Miltton New Nordics.

„Milttoni Eestis tegutsevad ettevõtted pakuvad täna tööd rohkem kui 50le inimesele, pakkudes nõustamisteenuseid muutuste juhtimisest meediasuheteni, digiturundusest valitsussuheteni ning möödunud aasta alguses laiendasime oma võimekust ka sündmusturunduse valdkonnas. Arvestatav osa meie klientidest tegutseb samaaegselt nii Põhjamaades kui ka Baltikumis ja vajavad tuge partnerilt, kes suudab nende äri ja tegevust toetada tervikuna,” selgitab Miltton New Nordics’i tegevjuht Annika Arras laienemise tausta.

“Milttoni kohalolek Baltikumis ehk Uues Põhjalas nagu me Milttoni kontsernis Balti riike näeme, on meie jaoks iseenesestmõistetav. Meie eesmärk on olla oma klientidele partneriks kõigil Läänemere kallastel. Soovime olla usaldusväärsed nõuandjad Uue Põhjala regiooni ettevõtetele globaalselt kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele Uues Põhjalas,” lisas Miltton Group’i asutaja ja juht Mathias Järnström.

“Mulle väga meeldib Milttoni poolt esitatud väljakutse – pakkuda teenust nö ühe mütsi alt Baltikumis ja Põhjalas, pidades silmas siiski iga riigi erinevusi ja olles samaväärselt tugev ka koduturul. Usun, et tihe koostöö ja iga riigi eripära tunnetamine on edu aluseks,” märgib Miltton Latvia tegevjuht Viesturs Deksnis.

Miltton on 2001. aastal asutatud Põhjamaade juhtiv nõustamisettevõte, mis koondab enam kui 350 uudishimulikku ja omanäolist professionaali kommunikatsioonis, muutuste juhtimises, turunduses, investorsuhetes, sündmuskorralduses, vastutustundliku ettevõtluse arendamises jm. Miltton on sõltumatu, igapäevases konsultanditöös osalevatele partneritele kuuluv agentuur. Miltton laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal omades tänaseks siin kahte ettevõtet – Miltton New Nordics ja Miltton Events. Milttoni bürood asuvad Helsingis, Stockholmis, Tallinnas, Brüsselis, Washingtonis ja nüüd ka Riias.

Lisainformatsioon:
Viesturs Deksnis, viesturs.deksnis@miltton.com, tel: +371 29404286
Annika Arras, annika.arras@miltton.com, tel: +372 527 6839
Vaata ka Miltton Läti kodulehte.