fbpx

Hepsor: tõhus kommunikatsioon eduka IPO tagamiseks

VÄLJAKUTSE

Eestis juba kümme aastat tegutsenud kinnisvararendusettevõte Hepsor soovis 2021. aasta sügisel noteerida oma aktsiad Tallinna börsi põhinimekirjas. Samas oli ettevõte siiani hoidnud avalikkuses pigem madalat profiili ja seetõttu oli suur väljakutse tõsta vaid mõne kuu jooksul ettevõtte laiemat tuntust. Seetõttu vajas Hepsor 2021. aasta suve hakul kiiret ja läbimõeldut strateegiat ja tegutsemisplaani enda nähtavamaks ja atraktiivsemaks muutmiseks, et viia sama aasta sügisel edukalt läbi aktsiaemissioon.

KOOSTÖÖ EESMÄRK

Hepsori ja Milttoni koostöö peamine eesmärk oli tõsta Hepsori laiemat avalikku tuntust ning luua ja kasvatada positiivset fooni Eesti investorkogukonna hulgas selleks, et 2021. aasta novembrisse planeeritud aktsiaemissioon märgitaks üle.

KUIDAS ME AITASIME

Tegime aktiivselt meediatööd, mis sisaldas teemapakkumisi, pressiüritusi ja -teateid. Keskendusime sõnumistrateegias Hepsori pikajaalisele edukale tegutsemisele, kiirele kasvule ja tugevale arendusportfellile, mis lubab kiire kasvu jätkumist. Investoritele lubasime, et Hepsorisse investeerides saad osa usaldusväärse, stabiilse ja kiiresti kasvava kinnisvaraarendusettevõtte eduloost. Loomulikult toetasid neid lubadusi ka numbrid majandustulemuste ja ootel arenduste mahu kohta.

TULEMUS

Hepsorit puudutavate meediakajastuste arv tõusis ajavahemikul 1.juuni-30.november 2021 aasta varasema sama perioodiga võrreldes kolm korda. Hepsori IPO märgiti üle pea üheksa korda.

Võta ühendust:

Kristi Malmberg
kristi.malmberg@miltton.com