fbpx

Milttoniga liitus Eesti Päevalehe ja Delfi pikaaegne majandusajakirjanik Ann-Marii Nergi

Balti- ja Põhjamaade juhtiva ärinõustamisettevõttega Miltton liitus endine majandusajakirjanik ja Ärilehe juht Ann-Marii Nergi.

Milttoni tegevjuhi Annika Arrase sõnul toob hinnatud ajakirjaniku liitumine ettevõtte konsultantide tiimiga kaasa palju väärtuslikku kogemust ja teadmisi. Eesti majanduselu edulugusid ja pahupoolt on Ann-Marii kajastanud üle kümne aasta. „Majanduskeskkonnas vabalt orienteerumine, meedia toimimise põhjalik tundmine, aga ka edukas juhtimiskogemus ning lai suhtevõrgustik on väärtuslik kapital, millele tugineda ka kommunikatsioonikonsultandi rollis“ selgitas Arras.

“Ajakirjanikuamet Eesti suurimas meediamajas tähendab igapäevast tööd ühiskonnaelu absoluutsel tuiksoonel. Mõistsin, et ühel hetkel tuleb sellest pausi pidada ning vaadata lähemalt n-ö teist poolt ehk kuidas sünnivad need otsused, mida ajakirjandus kajastab. Miltton oma erinäoliste klientide ning ülikogenud tiimiga on kahtlemata parim koht, kus Eesti elu mõjutavates otsustes kaasa rääkida ja õppida parimatelt. Niisamuti on mulle sümpaatsed Milttoni keskkonnahoiu ja vastutustundliku tegutsemise põhimõtted, mis mängivad suurt rolli ka ettevõtte klientide valikul,” ütles Nergi.

Ann-Marii Nergi alustas Eesti Päevalehe ja Delfi Ärilehes reporterina 2011. aastal. Alates 2018. aastast töötas ta Ärilehe juhatajana, mis tähendas lisaks ajakirjanikutööle ka Eesti suurima ja loetavama majandusportaali uudislugude planeerimist koos Ärilehe reporterite tiimiga ning tihedat koostööd ühendtoimetuse teiste osakondadega. Aastate jooksul on ta teinud koostööd ka teiste Ekspress Meedia väljaannetega, juhtinud podcaste ja saateid.

Ann-Marii Nergi on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala ning omandab hetkel magistrikraadi Sisekaitseakadeemias siseturvalisuse erialal.

Miltton on 2001. aastal asutatud Põhjamaade juhtiv ärinõustaja, mis koondab enam kui 350 uudishimulikku ja omanäolist professionaali kommunikatsioonis, muutuste juhtimises, turunduses, investorsuhetes, sündmuskorralduses, vastutustundliku ettevõtluse arendamises jm. Miltton on sõltumatu, igapäevases konsultanditöös osalevatele partneritele kuuluv agentuur. Miltton laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal. Milttoni ettevõtetes Tallinnas on kokku tööl 70 konsultanti.

Võta ühendust

Annika Arras
annika.arras@miltton.com
Ann-Marii Nergi
ann-marii.nergi@miltton.com