fbpx

Milttoni meeskonnaga liitus Taavi Pukk

Eesti suurimas strateegilise kommunikatsiooni tiimis Miltton New Nordics alustas tööd endine Tallinna Televisiooni juht ja kauaaegne Keskerakonna meediajuht Taavi Pukk.

Miltton New Nordicsi juhtivpartner Annika Arras ütles, et Eesti suurima ja valitsuserakonna taustaga konsultandi liitumine täiendab ettevõtte valitsussuhete meeskonda mitmekülgse kogemustepagasi ja suhtevõrgustikuga. „Nüüd on meie valitsussuhete meeskonnas kolme suurpartei pikaajalise kogemusega poliitikaeksperdid,“ ütles Arras, viidates enda, Martin Kuke ja Randel Läntsi varasemale kogemusele Reformierakonnas ja Sotsiaaldemokraatlikus Erakonnas.

Taavi Pukk asub tugevdama valitsussuhete meeskonda oma kogemusega nii kohalike omavalitsuste kui ka riigisektori igapäevasest toimimisest.

Viimased kaks aastat juhtis Taavi Pukk sihtasutust Tallinna Televisioon, enne seda oli Tallinna Kesklinna linnaosavanem ning on varasemalt töötanud mitmetel meediasuhetega seotud ametikohtadel Tallinna linnasüsteemis, samuti Riigikogu Kantseleis.

Aasta pärast Milttoni ja kommunikatsioonibüroo JLP ühinemist on Miltton New Nordicsi tiim kasvanud 23 konsultandini. Sel sügisel liitusid ka psühholoogiadoktor ja muutuste juhtimise nõustaja Eva-Maria Kangro ning strateeg-loovjuht Kaarel Oja, kes on varasemalt olnud teater NO99 ja Telliskivi Loomelinnaku tegevjuht ning vedanud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna kampaaniaid.

Miltton New Nordics valdusettevõttesse kuuluvad valitsussuhete agentuur Miltton Public Affairs, kommunikatsiooniagentuur Miltton JLP ning sellest sügisest Kristi Liiva juhtimisel startinud muutuste- ja arengunõustamisega tegelev Miltton Sisu. Miltton New Nordics on alustanud laienemist Lätti, Leetu ja Peterburi piirkonda Venemaal. Ettevõtte omanikeringi kuuluvad Miltton Grupp, Annika Arras, Martin Kukk ja Kristi Liiva.​

Miltton Grupi koduturuks on uus Põhjala ehk Skandinaavia koos Balti riikidega, tänased tiimid asuvad Helsingis, Stockholmis, Brüsselis, Tallinnas ja Washingtonis. Lähiaastate strateegiliseks eesmärgiks on laienemine igasse uue Põhjala riiki. Koos viimaste ühinemistega on Miltton Gruppi koondunud pea 400 oma valdkonna parimat eksperti.