fbpx

Miltton laieneb Ukrainasse 

Põhjamaade juhtiv konsultatsiooniettevõte Miltton laieneb Ukrainasse, sealse ettevõtte nõukogu esimeheks saab Christer Haglund, kes hetkel töötab viimast kuud Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse direktorina.

Pärast loodetavasti peagi saabuvat rahu Ukrainas algab seal kaasaegse ajaloo suurim ülesehitustöö, mis avaldab suurt mõju üleilmsele majandusele. Milttoni partneri, Butša piirkonna kodude taastamise idee Restore Ukraine algataja Lehari Kausteli sõnul on äärmiselt tore näha põhjamaiste ettevõtete ja organisatsioonide suurt huvi Ukraina taastamise vastu. “Soovime Ukraina riigi ülesehitamisele aktiivselt kaasa aidata. Lisaks ukrainlastele kohandatud teenuste pakkumisele tegeleme ka aina kasvava nõudlusega mõista paremini tulevase ülesehitustöö mõju väljaspool Ukraina riigi piire,“ rääkis Kaustel.

Miltton on seni tegelenud start-up ettevõtete nõustamise ja digitaliseerumisega seotud sündmuste korraldamisega Ukrainas, teinud koostöös YES Ukraine foorumi ja Diia Business Hub’iga. 1. juulist alustab Miltton püsivalt Kiievis – Miltton Ukraina teenuste juhiks saab Tetiana Tregobchuk, kes varasemalt oli Ukraina suurima meediaettevõtte 1+1 Meedia kommunikatsioonijuht. Tal on laialdased kogemused avalike suhete ja kriisikommunikatsiooni valdkonnas, meedia- ja lobitegevustes ning rahvusvahelist tunnustust pälvinud kommunikatsiooniprojektide juhtimises.

Tregobchuki sõnul on põhjamaise tausta ja väärtusruumiga nõustamisettevõte Miltton Ukraina turul väga nõutud. „Praeguseks juba üle üheksa aasta sõjas olnud Ukraina jaoks on Milttoni ainulaadsete pädevuste kombinatsioon väga vajalik. Ma saan ehitada sildu Põhjamaade ja Ukraina vahel ning aidata Põhjamaade ettevõtetel keerukal, kuid huvitaval Ukraina turul hakkama saada,“ ütles Tregobchuk.

Milttoni Ukraina ettevõtte nõukogu esimeheks saab Christer Haglund, kes hetkel töötab viimaseid kuid Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse direktorina. Varasemalt on ta olnud Soome Messukeskuse tegevjuht ja Finnairi korporatiivse kommunikatsiooni vanempresident.

Miltton on 2001. aastal asutatud juhtiv Põhjamaade nõustamisagentuur, mis tegutseb globaalselt. Ettevõttes töötab enam kui 400 uudishimulikku ja omanäolist kommunikatsiooni, muutuste juhtimise, turunduse, investorsuhete, sündmuskorralduse, vastutustundliku ettevõtluse arendamise ja ESG raporteerimise jm valdkondade professionaali. Miltton on sõltumatu, igapäevases konsultanditöös osalevatele partneritele kuuluv agentuur. Eestisse ja Baltikumi laienes Miltton 2016. aastal.

Miltton Eventsi juht Lehari Kaustel (paremal) sai juuni alguses Bucha linnapealt Anatoliy Fedorukilt tänutäheks Bucha linna Continent elupiirkonna taastamise käivitamise eest sümboolse kingitusena puidust Bucha kaardi.

Tetiana Tregobchuk

Christer Haglund

Võta ühendust

Lehari Kaustel
Miltton Group, partner 
lehari.kaustel@miltton.com 
+372 5663 3002