fbpx

Juhi mõju kasvuprogramm

Sinu isiklik mõjujõud

Isiklik professionaalne mõjujõud on võimas, kuid tihti kasutamata või lõpuni välja arendamata ressurss, mille abil endale ja oma organisatsioonile olulisi teemasid eest vedada või positiivse muutuse poole nügida, seda nii oma valdkonnas kui ühiskonnas laiemalt. Mõju kätkeb endas ka teatavat lubadust – mida võib ühiskond minult ja minu organisatsioonilt oodata?

Mõeldes eeskujudele oma elus, ilmub enamasti pähe keegi, kelle mõju seisneb eelkõige tema olekus ja karismas. See inimene inspireerib, äratab usaldust ja suunab ka enda ümber olijaid arenema, tooma esile parimat iseendast. Olgu selleks erialane asjatundlikkus, julgus, tasakaalukus, empaatia või muu edasiviiv.

Miks osaleda Juhi mõju kasvuprogrammis ja kellele see mõeldud on?

Mõjusaks ja eneseteadlikuks ei sünnita ega saada ka juhtumisi. „Sa oled sündinud juht!“ kõlab küll suurelt, ent tegelikkuses kätkeb eestvedajaks kujunemine tervet teekonda valikute, praktiseerimise ja targa enesearendamise kaudu. Sedasi katsetades ja enesest üha teadlikumaks saades kasvab ka professionaalne mõjujõud ning veenvus. Nii et kokkuvõttes hakkad sina oma olemisega määrama seda, kuidas sa teistele mõjud.

Kasvuprogramm on sulle sobilik, kui:

  • teadvustad oma rolli ja potentsiaali juhina
  • soovid oma mõju ja tähendust organisatsioonis suurendada
  • tahad saada eneseteadlikumaks ja kujundada isikupärast juhtimisstiil

Miks Milttonit usaldada?

Meie südameasi Milttonis on tegutseda maailmamuutjate jõujaamana, toetades positiivseid arenguid ühiskonna eri tasanditel. Aegade jooksul oleme koostööd teinud arvukate Eesti ja Põhjamaade organisatsioonidega. Oleme näinud nii iduettevõtete kui rahvusvaheliste korporatsioonide köögipoolt ja juhtimisprobleeme. Seejuures oleme saanud kinnitust, kui võimas tööriist muutuste elluviimisel on inimene ise oma väärtuste, loomuomaste tugevuste ja koostööoskuste rakendajana. Usume, et teadlik töö oma mõjujõuga avab võimaluse areneda eneseteadlikumaks ja avada uksi uuteks võimalusteks.

Loe programmi kohta lähemalt siit.

Investeering

Juhi mõju kasvuprogramm koosneb kuuest neljatunnisest kontaktõppe kohtumisest, 1-1 mentorsessioonidest individuaalse arengu toetamiseks, kodustest ülesannetest ja muudest lisadest. Investeering Juhi mõju 2023. aasta pilootprogrammi on
1990 € + km.

2023. aasta programm on välja müüdud.

Kandideerimine 2024. aasta programm algab augustis 2023. Kui tunned programmi vastu huvi või soovid lisainfot küsida, kirjuta meie arenguprogrammide koordinaatorile maarja.karlson@miltton.com.

 

 

TIIM