fbpx

Caterina Fake liitub Miltton Grupi juhatusega

Yes VC, Flickri ja Hunchi kaasasutaja ning Sundance filmiinstituudi nõukogu liige Caterina Fake liitub Miltton Grupi juhatusega.

Caterina liitus hiljuti ka Lifeline SPAC juhatusega ning juhib taskuhäälingut, mis räägib tehnoloogia mõjust inimlikkusele. Oma ulatusliku kogemusega Silicon Valleys nii iduettevõtja kui investorina on Fake’il võtmeroll Milttoni jätkuva kasvu ja rahvusvahelise laienemise edendamisel. Oma uues rollis alustab ta novembris.

“Milttoni minevikukogemused ja tulevikuambitsioonid on muljetavaldavad. Miltton on leidnud ainulaadse viisi, kuidas omavahel kombineerida erinevaid äri-, kultuuri- ja ühiskonnaalased kompetentse nii, et aidata oma klientidel edukalt selles keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas oma tegevusega navigeerida. Milttoni loodud Põhjamaadeülene organisatsioon on suure rahvusvahelise potentsiaaliga ning mulle annab palju uut energiat, et olen saanud võimaluse astuda sammukese lähemale Põhjamaadele, andes samal ajal ka võimaluse tuua tükike Põhjamaist mõtlemist ülejäänud maailmasse,” ütleb Caterina Fake.

“Meil on väga hea meel, et Caterina Milttoni juhatusega liitub. Tema erakordne professionaalne teekond, laiaulatuslik sotsiaalne kaasatus ning muljetavaldav kogemus nii investori kui ettevõtjana räägivad iseenda eest. Eriliselt hea meel on meil selle üle, et tema teadmisi ja võrgustikku kasutades saame ka osa globaalsest kasvufirmade, investorite ja tehnoloogia ökosüsteemist,” ütleb Miltton Grupi asutaja ja tegevjuht Mathias Järnström. Varem sel aastal liitus Miltton Grupi juhatusega ka endine Helsingi linnapea Jan Vapaavuori.