fbpx

Caterina Fake liitub Miltton Grupi nõukoguga

Yes VC, Flickri ja Hunchi kaasasutaja ning Sundance filmiinstituudi hoolekogu liige Caterina Fake liitub Miltton Grupi nõukoguga.

Caterina liitus hiljuti ka Lifeline SPAC nõukoguga ning juhib taskuhäälingut, mis räägib tehnoloogia mõjust inimkonnale. Oma ulatusliku kogemusega nii iduettevõtja kui investorina ja taustaga Silicon Valleys, on Fake’il võtmeroll Milttoni jätkuva kasvu ja rahvusvahelise laienemise edendamisel. Oma uues rollis alustab ta novembris.

“Milttoni senine teekond ja tulevikuambitsioonid on muljetavaldavad. Miltton on leidnud ainulaadse viisi, kuidas omavahel kombineerida erinevaid äri-, kultuuri- ja ühiskonnaalaseid kompetentse, aidates oma klientidel edukalt keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas navigeerida. Miltton on Põhjamaade-ülene organisatsioon, mis omab suurt rahvusvahelist potentsiaali. Olen Milttoniga liitumisest väga põnevil, sest see avab mulle ukse Põhjamaadesse ja võimaldab mul viia värsket põhjamaist mõtlemist ülejäänud maailma,” ütles Caterina Fake.

“Meil on väga hea meel, et Caterina Milttoni nõukoguga liitub. Tema erakordne professionaalne teekond, laialdane ühiskondlik tegevus ning muljetavaldav kogemus nii investori kui ettevõtjana räägivad enda eest. Eriliselt hea meel on meil selle üle, et tema teadmisi ja võrgustikku kasutades, saame osa globaalse kasvufirmade, investorite ja tehnoloogia ökosüsteemist,” ütleb Miltton Grupi asutaja ja tegevjuht Mathias Järnström. Sellel aastal liitus Miltton Grupi nõukoguga ka endine Helsingi linnapea Jan Vapaavuori.