fbpx

Miltton New Nordics meeskonnaga liitusid Kristi Malmberg, Kristi Roost ja Kristiin Elmat

Alates jaanuarist alustasid Milttoni ja JLP liitumisel tekkinud Eesti suurimas strateegilise kommunikatsiooni agentuuris tööd möödunud aastal Postimehe majandustoimetuse juhi kohalt lahkunud Kristi Malmberg ja varasemalt Swedbanki kommunikatsioonijuhi ametit pidanud Kristi Roost.

Miltton New Nordics juhtivpartner Annika Arras kommenteeris, et kahe majandus- ja finantsalase kommunikatsiooni kompetentsiga eksperdi liitumine on osa suuremast plaanist: „Oleme Eestis üles ehitamas Milttoni Helsingi ja Stockholmi agentuurides juba toimivat integreeritud teenustega nõustamismudelit ärianalüüsist ja meeskondade arendamisest sõnumiseade, investorsuhete ja sotsiaalmeedia teenusteni välja. Soovime oma klientidele pakkuda tipptasemel strateegilise nõustamise paketti ühe katuse alt alates planeerimisest kuni teostuseni. Kahe „uue Kristi“ liitumine on samm selle eesmärgi suunas.“

Kristi Malmberg asub tugevdama JLP kommunikatsioonibüroo meeskonda oma pea 25 aastase kogemusega ajakirjanduses, kus ta on muuhulgas olnud ametis nii Äripäevas kui Postimehes toimetuste juhina. Kristi Roost täiendab oma kompetentsidega strateegilise ja finantskommunikatsiooni valdkonnas Milttoni valitsussuhete meeskonda.

Lisaks liitus jaanuarikuus Milttoni meeskonnaga assistent Kristiin Elmat, kes õpib Tallinna Tehnikaülikooli kolmandal kursusel rahvusvahelisi suhteid, olles eelnevalt saanud keskhariduse Östra Reals Gymnasiumis Stockholmis.

​Kristi Malmberg on lõpetanud Tallinna Ülikooli sotsioloogia erialal. Viimati töötas ta Postimehe majandustoimetuse juhina, enne seda pikalt Äripäevas erinevate osakondade juhi, toimetaja ja reporterina ning veel varem Eesti Päevalehe poliitikareporterina.

Kristi Roost juhtis viimased kuus aastat Swedbanki kommunikatsioonimeeskonda, enne seda vedas aga sama panga meediasuhteid. Varasemas tööelus on ta meediasuhete eest vastutanud ka mitmes Eesti ministeeriumis. Samuti on Kristi Roostil varasem agentuuritöö kogemus kommunikatsiooniagentuurist Hill & Knowlton. Kristi on lõpetanud Tartu Ülikooli avalikkussuhete ja kommunikatsiooni alal.

Miltton New Nordics valdusettevõttesse kuuluvad valitsussuhete agentuur Miltton Public Affairs ja Kommunikatsioonibüroo JLP.

​Milttoni meeskond tegutseb Helsingis, Stockholmis, Brüsselis, Tallinnas ja Washingtonis. Senisele kiirele kasvule annab hoogu lisaks novembris Rootsi kasvuettevõtete börsil First North noteeritud agentuuri House of Friends ost. Koos viimaste ühinemistega on Milttonisse koondunud üle 400 oma valdkonna parima eksperdi. Miltton Grupi koduturuks on Uus Põhjala, kuhu kuuluvad ka Eesti, Läti ja Leedu. Lähiaastate strateegiliseks eesmärgiks on laienemine kõikidesse Uue Põhjala riikidesse.