fbpx

Contactless

Lahendus globaalsete hübriidürituste korraldamiseks

Võimalus globaalseks dialoogiks koos värskeima tehnoloogiaga

COVID-kriis pani meid ümber mõtestama seda, kuidas elame, töötame ja suhtleme. Vajadustest sündinud muutustest on aga nüüdseks saanud uued võimalused. Contactless-tehnoloogia on tulnud selleks, et jäädaning seda ka siis, kui maailm hakkab järk-järgult tagasi pöörduma kauaoodatud normaalsuse juurde. Milttoni Contactless virtuaalne hübriidlahendus muudab alatiseks viisi, kuidas meie kliendid tulevikus oma koostööpartnerite ja huvigruppidega suhtlevad.

Uute Põhjamaade juhtiva ärinõustamisagentuuri Miltton Groupi jaoks on Contactless järgmine samm tehnoloogia integreerimisel nõustamisse ning inimese meelte ja seadmete ühendamisel. Vaid aasta pealeselle väljatöötamist on Contactless-platvormi kasutatud enam kui 250 üritusel ja oleme kokku toonud inimesi enam kui 150 riigist. Meie lahendust on kasutanud organisatsioonid nagu ÜRO, IMF, Eesti Vabariigi Valitsus ning lugematud juhtivad ettevõtted ja kaubamärgid. Huvi Contactlessi vastu üha kasvab.

VÕIMALUSED JA KASU

Contactless-kontseptsioon pakub laia valikut kaasaegseid võimalusi näiteks erinevate koostööpartnerite vahel digitaalsete suhete loomiseks, investoritele ettevõtte infopäeva korraldamiseks või ülemaailmse virtuaalse tootetutvustuse läbiviimiseks. Ja need on vaid mõned näited.

Tehnilistele lahenduste kõrval pakume turvalist koosolekukeskkonda, kus küsitluste ja informatsiooni jagamistsaab läbi viia ohutult ja kontrollitult. Tänu virtuaalsele ruumile saavad erinevad osapooled sündmusel osaleda sõltumata füüsilisest asukohast ning nii kaua, kui soovivad. Lühidalt öeldes saame kaasata ja omavahel täiesti uuel viisil suhtlema panna rohkem osalejaid. . Garanteerime turvalise koosolekukeskkonnaoma virtuaalsete turvasüsteemidega.

VIIME SINU ETTEVÕTTE VÕI ORGANISATSIOONI SUHTED HUVIGRUPPIDEGA JÄRGMISELE TASEMELE MEIE PAINDLIKE LAHENDUSTEGA:

Lahendus: Contactless Digi

Contactless Digi on virtuaalse sündmuse korraldamine stuudiota. Contactless Digi viiakse läbi Zoomis, Team’isvõi kliendi soovitud platvormi kaudu. Saatejuht, kõnelejad ja teised esinejad osalevad üritusel Milttoni tehnilise meeskonna abiga eemalt. Meie meeskond jälgib pidevalt virtuaalse sündmuse kulgemist, , tagades kõrge kvaliteedi ja sujuva läbiviimise.

Pakume terviklikku tehnilist ja kommunikatsioonialast tuge kogu ürituse läbiviimisel ja planeerimisel. Kontaktivaba Digiga saame sündmust vürtsitada ka eelnevalt salvestatud video või animatsioonide, põnevate visuaalsete elementide ja publiku aktiveerimisega. Kõikide Contactless-seadistuste puhul on küsimused ja küsitlused hõlpsasti tehtavad.

Teeme teie järgmise sündmuse täielikult digitaalseks.

Lahendus: Contactless Classic

Contactless Classic on mitmekülgne virtuaalne hübriidsündmus, mille viib Miltton läbi ühest meie enda stuudiotest. Ürituse oderaator juhib sündmust stuudios, kus virtuaalne sisu ja reaalaja komponendid seotakse omavahel sujuvalt kaasahaaravaks kogemuseks. Kõnelejad saavad üritusel osaleda nii stuudiost kui ka eemalt. Milttoni tehniline meeskond tegutseb kogu ürituse vältel taustal ja hoolitseb selle eest, et kõik sujuks tõrgeteta.

Contactless Classic pakub teile vahendeid mitmekülgsete virtuaalsete ürituste jaoks, mis viiakse läbi meie ühest Milttoni Contactless stuudiost. Meil on üks stuudio Helsingis Hakaniemis ja kolm stuudiot Tallinnas. Juhul, kui teie organisatsioon plaanib uue toote lansseerimist, strateegia turule toomist või soovib korraldada paneeldiskussiooni, on Contactless Classic teie jaoks parim lahendus. Contactless Classic ühendab inimesi olenemata asukohast stuudio ja meelelahutuselementidega. Kõik on ühendatud vastavalt teie vajadustele ja Milttoni meeskond toetab teid sündmuse planeerimisel ja teostamisel.

Leiame teie jaoks sobiva lahenduse.

Lahendus: Contactless Custom

Contactless Custom pakub võimalust täielikult kohandatud seadistuseks vastavalt kliendi vajadustele. See võib hõlmata klassikalist stuudiot mõnes teises kohas või täiesti uut innovaatilist stuudioseadistust. Contactless Custom on uuenduslik kontseptsioon, kus saab teha peaaegu kõike – teostus võib olla kombinatsioon mitmekülgsetest elementidest ja erinevatest platvormidest. Kui teil on kõrgelennuline idee ja tugev valmisolek teha midagi uut, , on Contactless Custom teie parim valik.

Teeme teie järgmise ürituse just selliseks, nagu soovite.

Oled huvitatud?

KÜSI PAKKUMIST:

info@milttonevents.ee
www.milttonevents.ee