Tule Milttonisse praktikale!

15.02.2019
Tule Milttonisse praktikale!

Praktika Milttonis annab Sulle esimesed õppetunnid valitsussuhete tööst Eestis ja pakub võimalust saada kogemust ka kommunikatsioonivaldkonnas. 

 

Mida meie pakume?

Võimalust näha ja katsuda valitsussuhete ja strateegilise kommunikatsioonitöö telgitaguseid. Milttonis saad teada, milline on lobitöö köögipool, kuidas suhtlevad otsustajad ja kuidas sünnivad erinevad algatused, mis Eesti elu oluliselt mõjutavad. Samuti saad vahetult suhelda tipp-poliitikutega. Saad kaasa lüüa erinevate valdkondade valitsussuhete strateegiate sünni juures ning aidata neid ka ellu viia.

Võimalust osaleda erinevate klientide strateegliste ja taktikaliste kommunikatsiooniplaanide kokkupanekus ja elluviimises. Ootame Sinult valmisolekut päriselt tööd teha - saad lüüa kaasa kommunikatsiooniplaanide kokkupanekul, kirjutada erinevaid tekste, toetada ürituste korraldamisel ja sotsiaalmeedia sisu loomisel.

Võimalust õppida väga kogenud lobistidelt ja kommunikatsioonikonsultantidelt Meie meeskonnas on kokku enam kui 50 aastat poliitikas osalemise kogemust. Meie seas toimetavad kahe erakonna endised peasekretärid, üks endine minister ja üks edukas kampaaniameister, samuti kogenud kommunikatsiooniinimesed.

 

Mida Sinult ootame?

Pealehakkamist, tegutsemisjulgust ja iseseisvust.

Tahtmist palju tööd teha ja tehtu eest vastutust võtta.

Loominuglisust ja kriitilist meelt.

Tahtmist lüüa kaasa projektides, mis päriselt Eesti elu muudavad.

 

Kuidas Milttonisse praktikale saada?

Praktikaperiood: august-oktoober 2019 (võimaldame paindlikku kohalkäimist, et praktika koolielu ei segaks) 

Kestus: minimaalselt 7-8 nädalat 

Praktikakohtade arv: kuni 2

Kandideerimiseks saada palun hiljemalt pühapäevaks, 17. märtsiks oma CV ja vabas vormis motivatsioonikiri aadressile kristiin.elmat@miltton.com

Motivatsioonikirja ja CV põhjal kutsume valitud kandidaadid vestlusele märtsikuu lõpus.