Sirli Peepson

Sirli Peepson on Miltton Nordicsi konsultant korporatiiv- ja turunduskommunikatsiooni alal. Kommunikatsioonivaldkonnas on Sirli töötanud üle tosina aasta, nõustades nii avaliku, era- kui kolmanda sektori asutusi Powerhouse kommunikatsioonibüroos. Kommunikatsioonikonsultandina vastutas Sirli kogu kommunikatsioonijuhtimise eest: tema pädevusse kuuluvad avalike suhete planeerimine ja läbiviimine, uuringute ja sündmuste planeerimine, juhtimine ja korraldamine. Õige sõnum ja korralik tekst on Sirli parimad tööriistad.

Enne kommunikatsioonivaldkona töötas Sirli mõned aastad õpitud erialal – eesti keele ja kirjanduse õpetajana, samal ajal õppis Sirli Tallinna Ülikooli magistrantuuris ka kommunikatsiooni. 

Igal vabal hetkel meeldib Sirlile lugeda. Hobi ja armastus on saanud ka tööks: Sirli on teinud alates 2011. aastast toimetajatööd mitmetele eri kirjastustele. 2000. aastal lõpetatud Tallinna Georg Otsa muusikakool on samuti jätnud oma jälje: heast muusikaelamusest ei ütle Sirli kunagi ära. Sirli on abielus, peres kasvab kaks last. 

Vanemkonsultant

sirli at miltton dot ee

5566 4868