Miltton kuulutab välja avatud konkursi kaheaastaseks pro bono koostööks

05.10.2018
Miltton kuulutab välja avatud konkursi kaheaastaseks pro bono koostööks

 

Milttoni töötajate algatus „Miltton goes >> Pro bono“  kuulutab välja avatud konkursi  „Let’s do good together!“ (Teeme koos head!), mille käigus otsitakse 2–3 pro bono klienti, kellele pakutakse järgneva kahe aasta jooksul teenust ca 150 000 euro eest ühe kliendi kohta. Osalema oodatakse organisatsioone, kelle missiooniks on ühiskonna paremaks muutmine ning kes on valmis pühendunud koostööks Milttoni meeskonnaga.

Sotsiaalne vastutustunne on olnud alati osa Milttoni DNAst. Me soovime  jagada oma parimat teadmist ja kogemust, et ühiskonda paremaks muutvad algatused edeneksid. Soovime tagasi anda kogukondadele ja julgustame oma töötajaid tegema sama. 
Pro bono projektid on osa Milttoni sotsiaalsest vastutustundlikkusest, mille valivad välja meie töötajad.

„Milttoni mittetulunduslike organisatsioonide toetamise ajalugu on pikk – kogu tiimile on ühiskonnale tagasi andmine väga oluline olnud algusest peale. Need organisatsioonid, kelle valime välja Milttoni sotsiaalkampaania uuteks partneriteks ning kellele töötame kaks aastat pro bono, saavad kogu meie toetuse ja abi, et anda hoogu juurde headele algatustele,“ ütles Miltton Grupi asepresident Fredrik Heinonen.

„Julgustan ka Eesti organisatsioone osalema – konkurss on tänu Milttoni rahvusvahelistumisele piiriülene. Taotluse esitamisel on oluline silmas pidada, et valiku teevad ja hinnangu annavad Milttoni töötajad, kes on väga erinevatest kultuuri- ja keeleruumidest,“ lisas Annika Arras, Milttoni Eesti ettevõtte tegevjuht ning soovitab taotluse koostamisel julgelt nõu küsida.

Läbi aastate on Miltton osalenud erinevates sotsiaalsetes projektides, et tõsta inimeste teadlikkust olulistes ühiskondlikes küsimustes. Näiteks oli üks viimaseid Milttoni pro bono  projektidest rahuorganisatsioonile The Crisis Management Initiative (CMI) loodud kampaania „Don’t tell Martti“ (Ära ütle Marttile), kus viidi läbi salajane sotsiaalmeediakampaania Soome endise presidendid Martti Ahtisaari 80. sünnipäevaks organisatsioonile annetuste kogumiseks. 
Vaata videot: https://www.youtube.com/watch?v=_LEYpNYKSNw

Konkursile oodatakse taotlusi 26. oktoobrini. Rohkem infot inglise keeles: www.miltton.fi/probono  

Kuidas osaleda konkursil? 

·     Saatke lühike ja selge inglisekeelne kirjeldus organisatsiooni tegevusest ja eesmärkidest. Tooge välja, missuguseid tulemusi ootate koostööst Milttoniga ja kuidas koostöö tõstaks teie tegevuse efektiivsust. 

·     Selgitage, millistes valdkondades (näiteks: juhtimisnõustamine, turunduskommunikatsioon, kampaania annetuste kogumiseks jne) võiks Miltton teie eesmärkide saavutamisel kõige enam abiks olla.

·     Saatke taotlus PowerPoint/Keynote presentatsioonina 26. oktoobriks aadressile probono at miltton dot fi.  Soovi korral konsulteerige eelnevalt Milttoni tegevjuhiga Eestis – Annika Arras annika at miltton dot ee