fbpx

Kas soovid liituda ägeda meeskonnaga, millel on kliente Berliinis, Dubais, Nairobis ja Singapuris, ning mis töötab globaalsete projektidega nii virtuaal-, hübriid- kui ka live-sündmuste korraldamisel üle kogu maailma?

Miltton Events otsib oma Tallinna kontorisse uut korporatiivürituste valdkonna kogemusega projektijuhti. Sinu klientideks on põnevad ettevõtted erinevates sektorites, kelle rahvusvaheliste ambitsioonide elluviimist on Sul võimalik suunata ja toetada. Meie klientide hulgas on näiteks Asian Development Bank, Eesti Energia, Mindvalley, ÜRO ja paljud iduettevõtted erinevatel kontinentidel.

 

Miltton Events otsib korporatiivürituste projektijuhti

 

KEDA ME OTSIME?

Korporatiivürituste projektijuht juhib ettevõttesisest meeskonda ja projektimeeskondi, kes vastutavad mitmesuguste sündmuste planeerimise ja läbiviimise eest.

Ootame inimest, kes on täpne, organiseeritud ja süsteemne, kes sooviks saada kogemusi rahvusvaheliste projektidega ning kes on võimeline töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas. Kasuks tuleb kogemus meelelahutusvaldkonnas. Loovus annab alati lisapunkte!

Eeldame, et sul on vähemalt 3-aastane üritusturunduse ja projektijuhtimise kogemus. Vajalik on väga hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb ka juhiloa ja isikliku auto omamine.

Pakume Sulle tähendusega tööd, rahvusvahelisi väljakutseid, ägedaid tiimiüritusi ja kontorit Tallinna kesklinnas, head tasu, missiooniga kolleege, kogemusi tuntud brändide ja põnevate klientidega, paindlikku tööaega ja kaugtööd ning arenguvõimalusi.

Anna huvist meile teada, saates enda CV (või LinkedIn profiil) ja lühike motivatsioonikiri aadressile talent@milttonevents.ee.

Miltton on 2001. aastal asutatud Põhjamaade juhtiv konsultatsiooniettevõte, mis laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal. Meie ambitsiooniks on pakkuda kõige värskematel rahvusvahelistel teadmistel ja kogemustel põhinevat strateegilise nõustamise teenust Uues Põhjalas. Nõustame oma kliente peamiselt strateegilise kommunikatsiooni, muutuste juhtimise, turunduse, investorsuhete ja vastutustundliku ettevõtluse arendamise valdkondades.

Miltton Events on täisteenust pakkuv üritusturundusagentuur, mis pakub erinevaid lahendusi alates strateegilisest partnerlusest kuni tulemuste mõõtmiseni, sealhulgas kompleksseid produktsiooni- ja tehnilisi lahendusi nii virtuaal-, hübriid- kui ka live-sündmustele.

KONTAKT LISAKÜSIMUSTE KORRAL