fbpx

Baltikumi ja Põhjala juhtiva idufirmade kasvupartnerina teame hea idee väärtust. See on väärt ainult nii palju kui tiim idee taga. Oleme seetõttu koondanud enda ridadesse pühendunud spetsialiste, kes mõistavad startupide hingeelu ja oskavad pakkuda neile ideid, mille peale nad isegi ei tuleks – viies neid ka hiljem vägevalt ellu. Toetame maailmamuutjaid ning oleme seda tehes teadlikud oma tegevuse mõjust ühiskonnale.

 

Ootame oma tiimi iseseisvat ja aktiivset
kasvuettevõtete konsultanti

 

Oled partneriks kiires kasvufaasis olevatele ettevõtetele kommunikatsiooni- ja turundusstrateegia loomisel ja ellu viimisel. Sinu klientideks on põnevad kasvuettevõtted erinevates sektorites, kelle rahvusvaheliste ambitsioonide elluviimist on Sul võimalik suunata ja toetada. Meie klientide hulgas on näiteks Wise, Pactum, Salv ja Funderbeam.

Edu aitavad Sul saavutada:

  • Eelnev kogemus kommunikatsioonis või turunduses
  • Suurepärane eneseväljendusoskus inglise ja eesti keeles nii kõnes kui kirjas
  • Strateegiline planeerimine, süsteemsus, analüütilisus, kiire mõtlemisvõime, loovus ja uudishimu
  • Hea projektijuhtimise oskus
  • Kasuks tulevad varasem tegutsemine kasvuettevõttes või -ettevõtetega, rahvusvahelise töö kogemus ja orienteerumine rahakaasamise maailmas (sh kogemus uute toodete ja teenuste lansseerimisega)

Pakume Sulle tähendusega tööd, rahvusvahelisi väljakutseid, suurepärast töökeskkonda, head tasu, missiooniga kolleege, kogemusi suurte brändide ja põnevate klientidega, paindlikke tööviise ning arenguvõimalusi. Vastu küsime sinu pühendumust, kogemusi ja avatud meelt.

Meid seob hoolivus, soov avastada ja lõputu uudishimu kiiresti muutuva maailma vastu. Kui tunned, et meie tegemised kõnetavad Sind ja sobid Milttoni meeskonda, siis ära kõhkle ja anna enda huvist meile teada saates CV ja motivatsioonikiri aadressile anni.vahtras@miltton.com

Miltton on 2001. aastal asutatud Põhjamaade juhtiv konsultatsiooniettevõte, mis laienes Eestisse ja Baltikumi 2016. aastal. Meie ambitsiooniks on pakkuda kõige värskematel rahvusvahelistel teadmistel ja kogemustel põhinevat strateegilise nõustamise teenust Uues Põhjalas. Nõustame oma kliente peamiselt strateegilise kommunikatsiooni, muutuste juhtimise, turunduse, investorsuhete ja vastutustundliku ettevõtluse arendamise valdkondades.