Jüri Raidlast sai valitsussuhete agentuur Miltton Nordics nõukogu liige

30.01.2017
 Jüri Raidlast sai valitsussuhete agentuur Miltton Nordics nõukogu liige

Valitsus- ja korporatiivsuhete agentuur Miltton Nordics osanike koosolekul moodustati ettevõttele nõukogu, kuhu kuuluvad Eesti esimene justiitsminister ja tunnustatud vandeadvokaat Jüri Raidla, endine Soome kaitseminister ja täna eraettevõtluses tegev Carl Haglund ning Rootsi kommunikatsiooniettevõtte Miltton Labs tegevjuht Fredrik Andersson.

„Meil on ambitsioon tõusta lähiaastatel Eesti suurimaks valitsussuhete agentuuriks. Miltton Nordics on Põhjamaade ettevõtete saatkonnaks Eestis ning kodumaiste ettevõtete saatkonnaks nii Põhjamaades kui Brüsselis,” ütles Miltton Nordics partner ja tegevjuht Annika Arras. „Me tahame jõuda punkti, kus Eesti ettevõtjad võiksid nimetada Põhjamaade turgu oma koduturuks.”

„Jüri Raidla kompetentside liitmine Milttoni meeskonnaga viib meid Eestis uuele tasemele. Lisades sellele Carl Haglundi ja Fredrik Anderssoni kogemused ja kontaktivõrgustiku Soomest ja Skandinaaviast, on Miltton Nordics kõige kiiremini arenev valitsussuhete agentuur Eestis,” lisas Arras. Miltton Nordics nõukogu ülesandeks on osaleda ettevõtte arendamises strateegilisel tasandil.

Milttoni Nordics juhtivpartnerid on Reformierakonna endine peasekretär ja Riigikogu liige Martin Kukk, IRLi endine kommunikatsioonijuht Gerrit Mäesalu ning endine Reformierakonna kampaaniameister Annika Arras.

Miltton on Põhjamaade juhtiv kommunikatsioonibüroo, mille esindused on Helsingis, Stockholmis, Brüsselis ja Tallinnas. Agentuuri omanikettevõtte Miltton Group nõukogu esimees on endine Nokia ja Shelli juht Jorma Ollila. Miltton Nordics keskendub organisatsioonide nõustamisele strateegilise kommunikatsiooni, sh valitsus- ja korporatiivsuhete vallas.

Pressiteatele lisatud foto: (vasakult) Miltton Group tegevjuht Mathias Järnström, Miltton Nordics partnered Martin Kukk, Gerrit Mäesalu ja Annika Arras, Miltton Group nõukogu esimees Jorma Ollila, Miltton Nordics nõukogu liikmed Carl Haglund, Jüri Raidla ja Fredrik Andersson.

Lisainfo
Annika Arras
Tegevjuhtm partner
+372 5276839
annika@miltton.ee