Endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev liitus valitsussuhete agentuuriga Miltton Nordics

04.10.2017
Endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev liitus valitsussuhete agentuuriga Miltton Nordics

Sotsiaaldemokraatliku erakonda kuuluv endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev liitus valitsussuhete agentuuriga Miltton Nordics. Rannar Vassiljev asub nõustama nii Eesti kui rahvusvahelisi ettevõtteid riigi- ja kohalike omavalitsuste asutuste juures.

„Varasemas elus nii avalikus kui erasektoris olen mõistnud, et paljud probleemid riigi ja ettevõtete vahel saavad alguse sellest, et üksteist ei mõisteta, mille tõttu tihtilugu kannatab ka omavaheline suhtlus. Just suhtlusbarjääride ületamisel näengi enda peamist rolli valitsussuhete nõustajana,“ ütles Rannar Vassiljev.

„Milttoni tänane nõustajate meeskond koos äsja liitunud Rannar Vassiljeviga on Eesti üks mõjukaim valitsussuhete valdkonnas ning loodame anda igapäevaselt oma panuse sellesse, et nii Eestis kui teistes Põhjamaades oleks ärikeskkond ettevõtjate suhtes lihtsam, arusaadavam ja kasvu soodustav,” lisas Miltton Nordicsi tegevjuht Annika Arras.

Rannar Vassiljev juhtis aastatel 2005-2010 abilinnapea ja linnapeana Rakvere linna, oli rahanduskomisjoni esimehe ja aseesimehena Riigikogu 12. kooseisu liige ning 2015 aastal tervise- ja tööminister. Aastatel 2016-17 juhtis eratervishoiu ettevõtet Viru Haigla.

Miltton Nordics on Eesti juhtiv valitsussuhete agentuur, mille partnerid on endine Reformierakonna peasekretär ja Riigikogu liige Martin Kukk, IRLi endine kommunikatsioonijuht Gerrit Mäesalu ning pikaaegne Reformierakonna kampaaniameister Annika Arras. Agentuur kuulub Miltton Gruppi, kuhu ühtlasi kuuluvad valitsussuhetega tegelevad agentuurid Soomes, Rootsis ja Brüsselis.

Lisainfo:
Rannar Vassiljev
rannar@miltton.ee
+372 56215610

 

Annika Arras
Tegevjuht, partner
Miltton Nordics
annika@miltton.ee
+372 527 6839