fbpx

Miltton otsib digiturunduse juhti

Meile siin Milttonis tundub, et mitte ükski hea idee ei lenda piisavalt kaugele, kui sul pole taga supertiimi. Ja superkontorit ning supertöövahendeid. Eelmainitud on meil olemas. Lisaks on meil super ägedad kliendid, kelle teenuste valdkonnad on väga variatiivsed, alustades krüptoga ja lõpetades kodumaiste moebrändidega. Väiksed ja suured tegijad. Me meeldime enda klientidele nii väga, et hea sõna Milttoni julguse, kreatiivsuse ning personaalse lähenemise kohta levib kulutulena ning maailma muuta soovivaid kliente soovib meile aina enam juurde tulla.

Sellest tulenevalt otsime me Sind – digiturunduse juht, et Sa aitaksid enda lennukate ideedega ning tehniliste oskustega meie kliendid rõõmustama panna ning tulemused koju tuua.

Kandideeri kindlasti, kui:

  • Sul lähevad silmad põlema, kui saad digikampaaniaid planeerida, analüüsida ning loomulikult – optimeerida
  • Sinu teine kodu on Meta Ads, Google Search, Display ja Analytics.
  • Sulle meeldib kiire ja tehnilise digimaailmaga pidevalt kaasas käia, end arendada ja uusi lahendusi välja mõelda.
  • Orienteerud hästi eesti- ja inglise keeleruumis.
  • Omad inimeste juhtimise kogemust ning sulle meeldib töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.
  • Kindlasti võiksid olla ka kursis erinevate teiste digiturunduse kanalitega – TikTok, LinkedIn, Twitter jne.

Pssst! Skoorid kindlasti boonuspunkte, kui omad teadmisi SEOst, oled tugev loovkirjutaja või sotsiaalmeediakanalite sisulooja.

Omalt poolt pakume Sulle tähendusega tööd, rahvusvahelisi väljakutseid, suurepärast töökeskkonda, head tasu, missiooniga kolleege, kogemusi suurte brändide ja põnevate klientidega, paindlikke tööviise ning arenguvõimalusi. Vastu küsime Sinu pühendumust, kogemusi ja avatud meelt. Meid seob hoolivus, soov avastada ja lõputu uudishimu kiiresti muutuva maailma vastu.

Kui tunned, et meie tegemised kõnetavad Sind ja sobid Milttoni meeskonda, siis ära kõhkle ja anna enda huvist meile teada saates CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 31. jaanuariks aadressile eliis.oru@miltton.com.